Поиск

Бенедикт Камбербетч розповів про українську родину, яку він прихистить у власному домі

Бенедикт Камбербетч розповів про українську родину, яку він прихистить у власному домі

В інтерв’ю Sky News

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Актор підтримав британську урядову ініціативу "Домівки для України"

Бенедикт Камбербетч розповів в інтерв’ю Sky News про українську родину, яку прихистить у власному будинку у Великобританії. Бесіда із журналістами відбулася під час просування останнього фільму з голлівудським актором “Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля” в Лондоні.

“Вони вибралися з України, я щодня стежу за тим, як просувається ситуація. На жаль, вони проходять курс лікування — якщо говорити щось ще, це буде вторгненням у їхнє приватне життя. А надто багато інформації про те, коли вони приїдуть, буде вторгненням у моє. Але я хочу дати їм певну стабільність після того, що їм довелося пережити, й вони житимуть у моєму домі”, — розповів Бенедикт.

Актор підтримав британську урядову ініціативу “Домівки для України”, завдяки якій представники громадськості, благодійні організації, бізнес та громадські групи можуть пропонувати житло біженцям, які прибувають до Великої Британії, навіть якщо в них немає родичів у країні. Камбербетч також зазначив, що допомагає й іншим людям, які рятуються від війни в Україні: оплачує їхнє житло у Великій Британії.

Читайте також:

Оззі Осборн прихистить українських біженців у своєму будинку в Великобританії.

Режисер "007: Не час помирати" Кері Фукунага привіз корм тваринам харківського притулку.