Поиск

Режисер \"007: Не час помирати\" Кері Фукунага привіз корм тваринам харківського притулку

Режисер "007: Не час помирати" Кері Фукунага привіз корм тваринам харківського притулку

Добрі справи

Текст: Buro 24/7

Разом із продюсером Нейтом Муком та засновником World Central Kitchen Хосе Андресом

Американський кінорежисер Кері Фукунага, що зняв останню стрічку про Джеймса Бонда “007: Не час помирати”, продюсер фільмів на HBO Нейт Мук та шеф-кухар і засновник благодійної організації World Central Kitchen Хосе Андрес забезпечили їжею улюбленців, які залишилися без опіки під час війни. Вони передали корм вихованцям харківського Центру поводження з тваринами. Про це написали на фейсбук-сторінці організації.

“На своїх сторінках у соціальних мережах зіркові волонтери повідомили: те, що вони годують людей, не означає, що вони залишать голодними тварин у головному притулку Харкова. Ми дуже вражені “звичайністю” цих зіркових людей, адже ніхто з них не натякнув про свій зірковий статус і досягнення! Вони просто залишили свої голлівудські пагорби та поїхали на війну й, ризикуючи  життям, допомагають українцям та українським тваринам”, — йдеться в офіційному повідомленні.

Також харківський Центр поводження з тваринами збирає пожертви для порятунку чотирилапих. Дані для переказів коштів можна знайти тут.

Читайте також:

Режисер Кері Фукунага врятував собаку з-під завалів у Дергачах під Харковом.

В Україні створили сервіс Adopt pets of Ukraine: шукають новий дім покинутим тваринам.