Поиск

Українці створили платформу з надання психологічної допомоги — Mindly

Українці створили платформу з надання психологічної допомоги — Mindly

Допомогу можна отримати онлайн

Текст: Buro 24/7

Послуги психологів-професіоналів для кожного українця

Команда українців створила платформу Mindly з надання психологічної допомоги онлайн. Мета проєкту — зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

“Наразі наша місія є соціальною. Ми прагнемо, щоб у ці складні часи всі українці мали змогу отримати безкоштовну терапію. Для реєстрації на платформі достатньо української банківської картки. Наші психологи отримують сплату за всі проведені сесії, бо ми не віримо у безкоштовну працю. Вони знаходяться так само в Україні, мають сім'ї, які треба утримувати, та емоційно дуже вкладаються у свою роботу. Ми вважаємо, що неможливо отримати якісну консультацію, якщо ти психолог-волонтер. Як бізнес, увесь прибуток — 25% комісії за платні консультації — ми реінвестуємо у безкоштовні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе і таким чином допомогти тим, хто її потребує, або зробити офіційний донейт”, — розповідає засновник платформи Дмитро Подолєв.

Кожна людина може безкоштовно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Mindly — це місце, де можна знайти перевірених спеціалістів. Тільки 3% психотерапевтів потрапляють до команди. Наразі на платформі вже зареєстровано 3 000 користувачів і проведено більше 1 000 сесій.

Для запису на консультацію переходьте за посиланням.

Українці створили платформу з надання психологічної допомоги — Mindly (фото 1)
Українці створили платформу з надання психологічної допомоги — Mindly (фото 2)

Читайте також: Як допомогти на війні, навіть якщо почуваєшся безсилим: 9 способів.