Поиск

Це треба бачити: Орландо Блум бавиться з дітьми українських біженців у Молдові

Це треба бачити: Орландо Блум бавиться з дітьми українських біженців у Молдові

Хоче підтримати й допомогти

Текст: Buro 24/7

Візит актора відбувся у рамках благодійної програми організації UNICEF

Орландо Блум прибув до Молдови, щоб допомагати українським біженцям. Візит актора відбувся в рамках благодійної програми організації UNICEF. Про це зірка “Володаря перснів” повідомила в інстаграмі.

"З початку війни в Україні одна дитина стає біженцем майже кожну секунду. Я перебуваю в Молдові разом з UNICEF і зустрічаюся з сім'ями, які були змушені залишити свої домівки у пошуках безпеки. Діти в Україні та за її межами потребують будь-якої допомоги, яку ви можете надати", — написав Блум під знімками, на яких бавиться з дітьми вимушених переселенців.

Актор ділиться історіями біженців у своєму профілі та закликає підписників допомогти українцям донатами.

“Сьогодні на кордоні я зустрів матір із трьома її дітьми, які втекли з України минулої ночі, після того як підірвали будинок їхнього сусіда. Вони не знають, куди підуть далі, але мама просто хоче, щоб її діти були в безпеці. Сьогодні виповнився місяць від початку війни, а тисячі сімей досі щодня перетинають кордон з Молдовою. Служби, створені @UNICEF та партнерами на кордонах, є життєво важливими для дітей та сімей, які шукають захисту. Якщо можете допомогти, посилання в біо”, — розповідає Блум в іншому пості.

Дивіться також: Мер Нью-Йорка Ерік Адамс підняв український прапор на Мангеттені.