Поиск

Принци Вільям і Гаррі відкрили пам’ятник принцесі Діані у Кенсінгтонському палаці

Принци Вільям і Гаррі відкрили пам’ятник принцесі Діані у Кенсінгтонському палаці

До 60-річчя з дня народження матері

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

У саду Санкен-Ґарден — улюбленому місці принцеси

1 липня 2021 у саду Санкен-Ґарден Кенсінгтонського палацу принци Вільям і Гаррі відкрили пам'ятник принцесі Діані до 60-річчя з її дня народження, повідомляє Бі-Бі-Сі.

На церемонії були присутні також сестри і брат принцеси.

Свого часу Діана жила у Кенсінгтонському палаці, який був одним із її улюблених місць. Пам'ятник створив Ієн Ренк-Броудлі. На ньому принцеса зображена в оточенні трьох дітей, щоб підкреслити її благодійну роботу. В образі вгадується класична зачіска Діани та сукня, яку вона носила в останні роки свого життя.

До урочистої події Санкен-Ґарден прикрасили понад чотирма тисячами квітів, і вже із 2 липня сад буде відкритий для відвідувачів.

Востаннє Гаррі і Вільям з'являлися разом на публічному заході під час похорон свого діда, принца Філіпа, який помер у квітні 2021. Зазначається, що брати були в чудовому настрої  усміхалися і залюбки спілкувалися з гостями.

"Сьогодні день, коли нашій матері могло б виповнитися 60 років, ми пам'ятаємо її любов, силу й характер  якості, які перетворили її на силу добра у всьому світі й змінили не одне життя на краще. Кожен день ми б воліли, щоб вона була з нами, і сподіваємось, що цей пам'ятник буде немов вічний символ її життя та спадщини",  заявили Гаррі та Вільям на відкритті.

 

Дивіться також:

Принц Чарльз пообещал открыть дворцы для публики, если станет королем.

Букингемский дворец запрещал принимать представителей этнических меньшинств на важные должности.