Поиск

Президент України Володимир Зеленський отримав медаль Свободи Рональда Рейгана

Президент України Володимир Зеленський отримав медаль Свободи Рональда Рейгана

Герой

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Її передали послу США в Україні Оксані Маркаровій

Володимира Зеленського нагороджено медаллю Свободи Рональда Рейгана, передає вебсайт офіційного інтернет-представництва Президента України. 7 березня її отримала від керівника Президентської фундації Рональда Рейгана Фредеріка Раяна посол України в США Оксана Маркарова.

Президент України Володимир Зеленський отримав медаль Свободи Рональда Рейгана (фото 1)

За словами Раяна, нагорода відзначає лідерство глави України та незламність духу мільйонів українців, які відстоюють право обирати власне майбутнє та надихають увесь цивілізований світ боротися за цінності свободи й демократії, яким Рональд Рейган присвятив своє життя.

“Сьогодні кремлівський режим намагається відновити уламки радянської імперії, розпочавши жорстоку та криваву війну в центрі Європи. Як і понад три десятиліття тому, “імперія зла” не має шансів на існування. Українці своєю кров’ю та відчайдушною боротьбою дають люту відсіч агресору, демонструючи мужність і волю”, – сказав він.

Нагадаємо, Фундація Президента США Рональда Рейгана заснувала медаль Свободи у 1992 році. Її вручають видатним світовим діячам за “значний та тривкий внесок у розвиток свободи у світі”. Серед її попередніх отримувачів — Маргарет Тетчер, Джордж Буш та Лех Валенса.

Читайте також:

За нами правда: 70% українців впевнені, що ми переможемо у війні.

Перша леді України Олена Зеленська запустила телеграм-канал про те, як жити у воєнний час.