Поиск

Что читать на \"Книжном Арсенале\": Советуют писатели

Что читать на "Книжном Арсенале": Советуют писатели

Выбор профессионалов

Текст: Аня Белоус


Обязательно обратите внимание

В Киеве проходит открытие ежегодного фестиваля "Книжный Арсенал — 2017". Событие продлится с 17 по 21 мая. В его рамках новинки представят около 150 издательств, организаторы обещают авторские и тематические программы, спецпроекты, дискуссии, инсталляции и многое-многое другое.

Мы попросили украинских писателей рассказать, на что стоит обратить внимание на этой ярмарке чудес.

book-arsenal-writers-choice

Артем Чапай (The Red Zone, "Война на три буквы")

1. Володимир Рафєєнко "Долгота дней" (російською у видавництві "Фабула", український переклад Кіяновської в ВСЛ). Це поки що найсильніша книга про те, що відбувається зараз в Україні. Автор був вимушений переселитись із Донецька в Київ у 2014-му, а тут йому шпиняють тим, що він раніше писав російською.

2. Планую прочитати "Точку нуль" Артема Чеха.

 

book-arsenal-writers-choice

Олександр Михед ("АмнезiЯ", "Понтиїзм", "Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн")

1. Ті, до створення яких приклав руку:

"Тіло" — класика російської сучасної літератури Віктора Єрофєєва у неймовірному оформленні харківського митця Костянтина Зоркіна. Вибрані оповідання, які можуть перетворити вас на фаната цього письменника.

"Що це взагалі таке?" Вілла Гомперца — вражаючий нон-фікшн про останні 150 років сучасного мистецтва. Це цілий путівник по течіям і хитросплетінням мистецтва.

Обидві вийшли у видавництві ArtHuss.

2. Нові книжки наших молодих письменників — Артема Чеха (збірка нарисів про війну), Андрія Любки (збірка про мандрівки Центральною Європою), Артема Чапая (перевидання драйвової історії про його пригоди в Латинській Америці).

Стенди "Вівату" та "Меридіану".

3. Українські комікси і графічні романи. "Воля", "Серед овець". Плюс перші українські ліцензовані переклади DC у видавництві "Рідна мова".

4. На стендах малих видавництв варто пошукати IST Publishing та їхнє "Де кураторство?". Планка очікувань дуже висока. Може вдатися важлива історія для нашого сучасного мистецтва.

5. Завжди варто заглянути до "Наш формат" і КСД. Там знайдеться річний запас краси.

 

Читайте также: Интересное: Арт-бук "Грушка".

Больше