Поиск

Скарлетт Йоханссон бойкотує “Золотий глобус”. Те саме зробили Netflix i Amazon Studios

Скарлетт Йоханссон бойкотує “Золотий глобус”. Те саме зробили Netflix i Amazon Studios

Для цього є серйозні причини

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Кажуть, що кінопремія потребує фундаментальної реформи

Скарлетт Йоханссон оголосила бойкот премії "Золотий глобус", а також озвучила свої претензії до Асоціації іноземної преси Голлівуду (HFPA). Стрімінгові гіганти Netflix і Amazon Studios також заявили про бойкот організаціям через відсутність інклюзивності. Про це пишуть The Hollywood Reporter i Deadline.

Netflix і Amazon Studios відмовилися висувати свої фільми та серіали на премію "Золотий глобус". Голова Netflix Тед Сарандос заявив, що платформа відмовляється від співпраці з HFPA, поки асоціація не здійснить реальні реформи та не вирішить проблему інклюзивності.

З аналогічною заявою виступила голова Amazon Studios Дженніфер Салке: "Як і вся індустрія, ми чекаємо на щире та суттєве рішення, перш ніж рухатися далі".

Скарлетт Йоханссон бойкотує “Золотий глобус”. Те саме зробили Netflix i Amazon Studios (фото 1)

The Hollywood Reporter повідомляє, що на даний момент серед 86 членів асоціації немає темношкірих журналістів. 6 травня 2021 HFPA оголосили про початок реформ 75 із 86 її членів проголосували за реорганізацію асоціації іноземної преси. Повідомлялося, що до кінця року до її складу повинні запросити не менше 20 нових журналістів, зокрема темношкірих.

Проте, за словами представника Netflix, цих рішень недостатньо, адже вони "не вирішать проблему інклюзивності" та питання "відсутності чітких стандартів того, як повинні діяти її представники".

Скарлетт Йоханссон бойкотує “Золотий глобус”. Те саме зробили Netflix i Amazon Studios (фото 2)

Скарлетт Йоханссон розповіла, що вже давно не співпрацює з HFPA через питання, які задають журналісти. "Я часто зіштовхувалася із сексистськими питаннями від членів HFPA і зауваженнями, на межі із сексуальним домаганням. Саме тому протягом кількох років я відмовлялася брати участь в їхніх пресконференціях на підтримку своїх нових фільмів",  заявила акторка.

Скарлетт Йоханссон закликає до фундаментальної реформи в самій організації і наголошує на тому, що потрібно "сфокусуватися на важливому та силі єдності всередині наших профспілок і індустрії в цілому".

Дивіться також: Скарлетт Йоханссон рассказала о тайной свадьбе с Колином Жостом.

 

Больше