Поиск

\"Пливе човен\": Дивіться новий кліп гурту DakhaBrakha

"Пливе човен": Дивіться новий кліп гурту DakhaBrakha

Хлюп-хлюп

Текст: Buro 24/7


Саундтрек до фільму "Вулкан"

Гурт DakhaBrakha презентував кліп на пісню "Пливе човен", яка стала саундтреком до фільму Романа Бондарчука "Вулкан". У музичному відео використані кадри зі стрічки. За словами музикантів, вони давно є прихильниками творчості режисера.

Спеціально для "Вулкану" DakhaBrakha створили свою інтерпретацію народної пісні "Пливе човен". "[Це] наша спроба поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуків давно загубленого щастя", — пояснюють музиканти.

Нагадаємо, "Вулкан" — художній дебют Бондарчука, який до цього знімав документальні стрічки. Його "Українські шерифи" висувались від України на премію "Оскар" у 2016 році, а "Діксіленд" став кращим повнометражним фільмом національної програми на ОМКФ у 2015-му. Прем'єра "Вулкану" відбулась на фестивалі в Карлових Варах. Також за цей фільм режисер отримав головну нагороду єреванського фестивалю — "Золотий абрикос".

"Вулкан" — це історія головного героя Лукаса, який працює перекладачем у місії ОБСЄ та переживає кризу середнього віку. За сюжетом він опиняється в степу наодинці і змушений починати життя спочатку.

В український прокат "Вулкан" виходить 4 квітня.

Дивіться також: Музыканты раздеваются и встречают весну в клипе Yuko "Веснянка".

Оставьте комментарий

Больше