Поиск

Жінки-підприємиці з усього світу: Оголошено фіналісток Cartier Women’s Initiative — 2021

Жінки-підприємиці з усього світу: Оголошено фіналісток Cartier Women’s Initiative — 2021

Фінал пройде 26 травня 2021

Текст: Buro 24/7

24 фіналістки були обрані з-поміж 876 кандидаток зі 142 країн

23 квітня 2021 року фонд Cartier оголосив список 24 фіналісток з усього світу, які будуть змагатися за головний приз Cartier Women's Initiative.

З 2006 року Cartier Women's Initiative допомагає жінкам-підприємицям повністю розкрити свій потенціал, підкреслюючи їхні досягнення в бізнесі та надаючи їм необхідну фінансову допомогу, а також соціальну підтримку для розвитку їхнього бізнесу та особистих лідерських навичок. Програма відкрита для бізнесів, створених та очолюваних жінками в будь-якій країні світу, які працюють в секторах, де здійснюється сильний та сталий позитивний вплив на суспільство, згідно із Цілями сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй.

У 2021 році 24 фіналістки були обрані з-поміж 876 кандидаток зі 142 країн. Вперше до списку фіналісток потрапили жінки з Іраку, Малі та М'янми. Також цього року до програми додали нову тематичну нагороду, яка відзначає досягнення жіночих проєктів у сфері наукових і тематичних інновацій.

Загальний призовий фонд складає $ 1 280 000. Імена вісьмох лауреаток будуть оголошені 26 травня 2021 року під час онлайн-церемонії.

"Жінки завжди відігравали ключову роль у Cartier як рушійна сила та нескінченне джерело натхнення. У ці складні часи ми захоплюємося ними ще більше, ніж будь-коли. Як ніколи раніше, вони доводять свою стійкість перед обличчям незгод і здатність створювати конкретні та тривалі рішення не лише для себе, але й для своїх спільнот і світу в цілому. Для нас це велика пошана і гордість — підтримувати цих жінок, які продовжують розширювати кордони, щоб зробити світ кращим та рівноправним місцем",  зазначив Сіріл Віньєрон, президент і CEO Cartier International.

 

Дивіться також:

Cartier создали часы, которые работают на солнечной энергии. А ремешок сделали из кожуры яблок.

Любовь, верность, дружба: Cartier обновили дизайн культового кольца Trinity.