Поиск

Художник Вова Воротнев оформил G.Style Luxury Outlet

В честь годовщины бутика

Художник Вова Воротнев оформил G.Style Luxury Outlet
На выходных бутик G.Style Luxury Outlet отпраздновал годовщину на новом месте и показал праздничное оформление

Специально к празднику G.Style Luxury Outlet художник Вова Воротнев украсил витрины и само пространство бутика рисунками в духе супрематизма. Так он отметил столетнюю годовщину этого направления в искусстве. Свой выбор художник объяснил в разговоре с Buro 24/7: "До мене звернулися з пропозицією оформити магазин до його річниці на новому місці. Я запропонував супрематичне рішення, оскільки це тема, яка напряму стосується Києва і України - ряд художникв-супрематистів народились чи працювали в Києві, а уся група мала свій воркшоп в селі під Києвом.

1

Супрематизм працював із редукцією людського силуету, що є не віддільним від одягу, бо одяг - це культурне тіло людини. Я сам, роблячи графіку, доволі близький до супрематизму, тому вирішив поділитися цим через формат оформлення магазину. Те, що традиції авангарду ніяк не святкуються на офіційному рівні, мене дивує. Але ми всі можемо говорити з того місця, де ми є. Ніхто, насправді, не примушує нас спрощувати речі".

1

Обновленный дизайн был представлен на вечеринке в честь дня рождения бутика. Среди гостей вечера были замечены дизайнер Иван Фролов, стилист Евгений Примаченко и фэшн-директор Buro 24/7 Татьяна Кремень.


Смотрите также:
Судьи LVMH Prize об Антоне Белинском и фразе "Poor but cool"
Антон Белинский рассказал о том, почему фраза "Poor but cool" касается каждого.

 

Buro 24/7

  • Фото: Владислав Овчинников

Оставьте комментарий

Загрузить еще