Поиск

Натуральність у тренді: Макіяж лише за допомогою ягід від Олі Остапчук

Натуральність у тренді: Макіяж лише за допомогою ягід від Олі Остапчук

Інтерв'ю BURO.

Текст: Анна Сильченко

"Неважливо, який бренд ви використовуєте, головне — те, як бачите це ви"

Оля Остапчук — прогресивна українська візажистка. Більшість її робіт можна описати як натуральні та природні, що виконуються за допомогою мінімуму продуктів на таких же справжніх та неймовірно гарних моделях. У цьому можна переконатися, подивившись на останній проєкт Олі, у якому єдине, що використовується при створенні макіяжу, — ягоди, а наносять їх собі на обличчя моделі самостійно. Зацікавившись проєктом, ми поговорили з Олею та дізнались більше подробиць.

Замість звичних нам косметичних продуктів для макіяжу використовувались лише ягоди, і в найяскравіших відтінках: полуниця, малина, чорниця, черешня, вишня та ожина. Наносивши макіяж самостійно, моделі захоплювались і покривали яскравими відтінками не лише щоки та губи, а й усе обличчя. “Хтось наносив їх собі на губи, хтось — у вигляді рум‘ян, в декого навіть вийшов натуральний ефект слідів як після бійки”, — розповідає експертка. Одна з моделей знайшла ще оригінальніше місце для використання ягід, замінивши консилер ожиною, вдавивши її пальцями на зону під очима.

Натуральність у тренді: Макіяж лише за допомогою ягід від Олі Остапчук (фото 1)

Сама Оля вже давно використовує ягоди для повсякденного мейкапу, особливо влітку. Навчила її цього бабуся, яка не користувалась косметикою жодного разу в житті. “Ягоди дають неймовірно натуральний ефект у вигляді рум'ян і класно працюють замість тінта для губ, — розповідає Оля. — Насправді я це робила досить часто і навіть не бачила в цьому нічого особливого”. Але такий спосіб нанесення стали повторювати друзі й підписники Олі, додаючи відео з ягодами в інста-сторі з позначкою візажистки. “Я рада, що цей спосіб мейкапу може бути для когось корисним”, — говорить Оля.

І хоча ягоди часто стають елементом макіяжу самої Олі, раніше вона не використовувала їх на зйомках. “Одного разу я була на зйомці в Одесі, де нанесла собі ягоди замість рум'ян, — розповідає Оля. — Фешн-директор Vogue UA Вєня Брикалін помітив цей спосіб. Думаю, дякуючи йому і народилася ідея використати це на зйомці”.

Оля розповідає, що завдяки проєкту вона хотіла донести, що не має жодного значення, що ви наносите, який саме бренд і чи вмієте ви взагалі це робити правильно. Головне — те, як бачите це ви.

Ми з меседжем Олі згодні, тож радимо не соромитися своїх найсміливіших ідей і втілювати їх у життя. А тим, хто також хоче спробувати наносити ягоди в такий оригінальний спосіб, радимо не зволікати, поки ягідний сезон не закінчився.

Дивіться також: Инстаграм дня: Аккаунт @lynskiii с уникальным взглядом на красоту.