Поиск

Art Seasons. Verbalisation: У Києві відкрилася виставка молодих українських художників

Art Seasons. Verbalisation: У Києві відкрилася виставка молодих українських художників

Із 20 липня по 7 серпня 2021 року

Текст: Buro 24/7

Міркування митців про мову як інструмент вільного висловлення

20 липня 2021 року в Києві, в Інституті проблем сучасного мистецтва, відбулося відкриття проєкту Art Seasons. Verbalisation. Мета проєкту  відкрити глядачам мистецтво молодих українських митців.

В експозиції представлені живопис і фотографія. У виставці беруть участь 16 молодих українських художників і художниць, які вкладають у свої роботи власні міркування про мову як інструмент вільного висловлення і спосіб передачі знань за допомогою візуального образу, який безпосередньо транслює ідеї.

Серед учасників  Юрій Болса, Тарас Гайда, Ріта Майкова, Лесь Панчишин, Євген Лапченко, Sasha Q, Loa Piontkovski, Ігор Бондаренко, Олександр Гребенюк, Владислав Мельник, Дарина Хараман, Юлія Шуткевич.

"Абстракт існує вже більше ста років, але про нього мало хто знає в Україні, і це велика проблема культури. Це повне уособлення нашого часу. Краще, ніж абстракт, ніщо не може описати сучасність, наповнену війнами, пандемією, кліматичною кризою та іншими проблемами",  каже художник Владислав Мельник, чиї роботи представлені на виставці.

Говорячи про джерела натхнення для своєї творчості, митець додає: "Девід Островскі є для мене великим прикладом. Робота з формою, промальовка найменших деталей, яка зберігає при цьому бурю руху в картинах, викликає в мене екстаз".

В експозиції також буде представлене відео Владислава Мельника, авторами якого стали незалежна кураторка Дарина Бабляк, оператор Єгор Паркер і режисерка Дар'я Дрожденко, яка співпрацювала із концепт-стором Asthik, брендом Lutiki та знімала кліп Rami Kallas.

Кураторки проєкту — Анастасія Гончаренко та Анна Аветова.

Виставка Art Seasons. Verbalisation триватиме у Києві із 20 липня по 7 серпня 2021 року, в Інституті проблем сучасного мистецтва. Дізнайтеся більше про подію за посиланням.

 

Дивіться також: "Психодарвінізм. Практичний гуманізм": У Музеї сучасного мистецтва Одеси відкривається виставка Іллі Чичкана.