Поиск

Дивіться відкриття виставки Романа Мініна на українській платформі цифрового мистецтва V-Art

Дивіться відкриття виставки Романа Мініна на українській платформі цифрового мистецтва V-Art

Виставка буде доступна в додатку V-Art

Текст: Buro 24/7

Фото: Вікторія Якименко

У програмі — віртуальна кураторська екскурсія і розмова з митцями

31 березня, об 11:00 за українським часом, платформа V-Art спільно із посольством України в Республіці Сінгапур, Брунеї та Новій Зеландії відкриватиме віртуальну виставку українського цифрового митця Романа Мініна.

Під час онлайн-трансляції відкриття буде проведено віртуальну кураторську екскурсію виставкою Романа Мініна The Art of Mining, artist-talk та розмову із запрошеними спікерами на тему "Діджиталізація сфери культури та мистецтва".

За словами Романа Мініна, "небагатьом творчим людям зрозумілий процес метаболізму творів мистецтва в суспільстві. Розмаїття факторів і контекстів для успішного розвитку стає туманом на творчому шляху художника. Легко отруїти своє натхнення газом скепсису. Цифрове мистецтво пропонує для художників економічну зручність та полегшення. Свіжий подих у творчості. Люди приходять на виставки і кажуть, що мої картини краще бачити в реальному часі. У них є елементи 3D, тому що важливо відчувати масштаб картини".

V-Art — перший український ArtTech-стартап, платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва, який має власну технологію віртуальних експозицій, міжнародний клуб про цифрове мистецтво у Clubhouse — Digital Art Talks. Стартап також готує до запуску вебверсію з інноваційною інфраструктурою для глобального ринку цифрового мистецтва.

Дивіться також:

PinchukArtCentre та NAMU запускають серію онлайн-лекцій з українського та світового мистецтва.

Теперь все экспонаты парижского Лувра можно посмотреть онлайн и бесплатно.