Поиск

Fredric Snitzer Gallery та Voloshyn Gallery презентували благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України

Fredric Snitzer Gallery та Voloshyn Gallery презентували благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України

Виставка триватиме з 7 по 23 квітня 2022 року

Текст: Buro 24/7

Fredric Snitzer Gallery у колаборації з Voloshyn Gallery презентують благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України. Виставка триватиме з 7 по 23 квітня 2022 року. Серед галерей-учасниць — Piero Atchugarry Gallery, Breach, Emerson Dorsch, LnS Gallery, Diana Lowenstein Gallery, Mindy Solomon Gallery, Pan American Art Projects та Spinello Projects. 

Voloshyn Gallery також представить pop-up-виставку українських художників, щоб зібрати кошти на підтримку українських митців. Серед художників-учасників — Микола Карабінович, Сюзанна Клаузен + Павло Керестей, Влада Ралко, Микола Рідний, Олексій Сай, Євген Самборський та Марія Сулименко.

Fredric Snitzer Gallery та Voloshyn Gallery презентували благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України (фото 1)
3. Марія Сулименко. Без назви 4, 2018
Fredric Snitzer Gallery та Voloshyn Gallery презентували благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України (фото 2)
1. Павло Керестей. Atomic n.t., 2010

Відкриття pop-up-виставки "Пам'ять на її обличчі. Частина 2" відбудеться 8 квітня, з 18:00 до 20:00, за адресою: Miami Design District, 88 NE 39 street, Miami FL 33137. У другій частині проєкту беруть участь: Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Ніколай Карабінович, Марія Сулименко, Влада Ралко, Євген Самборський та Олексій Сай. Куратор проєкту — Омар Лопес-Чахуд (незалежний куратор та artistic director ярмарку Untitled.Art).

"Пам'ять на її обличчі" — це рефлексія митців на історичні події й процеси, взаємодію минулого та теперішнього, погляд авторів на майбутнє. Художники актуалізують питання національної ідентичності, руйнування і відродження. Виставка є своєчасною документацією того, що відбувається в Україні протягом останніх 8 років. Це фіксація фізичного знищення, колективної тривоги й болю. Йдеться про події, які неможливо замовчувати, про які має говорити увесь світ.

Fredric Snitzer Gallery та Voloshyn Gallery презентували благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України (фото 3)
2. Євген Самборський. Із серії "Прості речі"

Читайте також: Художник Seth намалював у Парижі мурал про події в Україні, а копію передав Еммануелю Макрону.