Поиск

Чому варто податися на опен-кол M17 Sculpture Prize — 2022

Чому варто податися на опен-кол M17 Sculpture Prize — 2022

До 20 грудня

Текст: Buro 24/7

Тема конкурсу — "Постгуманізм: Людина у змінюваному контексті"

Центр сучасного мистецтва М17 і Adamovskiy Foundation продовжують прийом заявок на конкурс на здобуття премії M17 Sculpture Prize — 2022.

Дедлайн подачі заявок — 20 січня 2022 року.

Головний переможець отримає премію в розмірі 250 000 грн. Номінанти M17 Sculpture Prize — 2022 отримають фінансування на реалізацію своїх ескізів та візьмуть участь у виставці в ЦСМ М17, яка відбудеться восени 2022 року.

Фокус премії — скульптура, інсталяція та інші види тривимірного мистецтва, орієнтовані на взаємодію з публічними просторами. До подання також заохочуються кросмедійні проєкти, які включають залучення технологій нових медіа, як-то технології віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR), змішаної реальності (MR), штучного інтелекту (AI), голографії, великих даних (Big Data), генеративного дизайну (Generative Design), відеомапінгу (3D mapping) тощо.

Темою цьогорічного конкурсу є "Постгуманізм: Людина у змінюваному контексті".

"Ми вирішили запропонувати митцям уважніше придивитись до впливів нових медіа на модифікацію людської сутності та взаємопов’язану з тим модифікацію міського контексту існування людини", — заявляють організатори премії.

Кураторками виступають Євгенія Гавриленко і Катерина Рай. Керівниця проєкту — Наталія Шпитковська.

До складу журі M17 Sculpture Prize — 2022 вже увійшли: куратор Марк-Олів’є Валер, куратор Едвард Міттеран, професор Нью-Йоркського технологічного інституту Кевін Лаґрандер, історик мистецтва Їржі Файт, директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова, мистецтвознавець Олександр Соловйов, скульптор Назар Білик.

M17 Sculpture Prize — єдина в Україні професійна премія в галузі тривимірного мистецтва. У 2019 році її започаткували Центр сучасного мистецтва М17 разом з Adamovskiy Foundation. Премія спрямована на пошук і підтримку талановитих сучасних художників з України. Ідеї розглядаються міжнародним журі, щоб зробити українських митців більш видимими для закордонних експертів та стимулювати у такий спосіб обмін досвідом і професійне зростання. Премія також прагне розробляти та пропонувати містам трансформаційні рішення для громадських просторів.

Більше про конкурс та умови участі — тут.

Читайте також:

Нікіта Кадан та Юрій Андрухович влаштували ревізію українського авангарду в Івано-Франківську.

"Заземлення" в Києві: Про що виставка творів з арт-резиденцій у Соледарі.