Поиск

Unfiltered: У Мілані пройде масштабна виставка робіт фешн-фотографа Маріо Тестіно

Unfiltered: У Мілані пройде масштабна виставка робіт фешн-фотографа Маріо Тестіно

З 1 жовтня 2021 по 28 лютого 2022

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

На виставці будуть представлені ексклюзивні роботи фотографа, які раніше не експонувалися

У Мілані пройде ексклюзивна виставка робіт британського фешн-фотографа перуанського походження Маріо Тестіно, серед яких роботи, що ніколи раніше не експонувалися в галереях.

Виставка під назвою Mario Testino: Unfiltered пройде в галереї 29 Arts in Progress у вигляді двох експозицій, які слідують одна за одною. Перша — з 1 жовтня по 27 листопада 2021, і наступна — з 2 грудня 2021 по 28 лютого 2022.

У міланській галереї будуть представлені рідкісні та культові фотографії Маріо Тестіно у великому форматі, а також раніше не опубліковані роботи, доступні в нових форматах та виданнях. Повідомляється, що вони покажуть менш відомі, більш спонтанні та особисті сторони творчого доробку митця.

“Я постійно робив кадри впродовж багатьох років. Іноді добре зупинитися і рефлексувати, дослідити те, що інші бачать і отримують від моїх фотографій”, — каже Маріо Тестіно.

На виставці Mario Testino: Unfiltered покажуть більше 50 творів, ретельно відібраних власниками галереї та Маріо Тестіно. Серед них не лише світлини найулюбленіших муз фотографа, але й інтимні портрети, які є своєрідною одою Італії. До них увійшли також знімки з книги Ciao (видавництво Taschen, 2020), яка присвячена любові Маріо Тестіно до Італії.

“Відкриття Італії було для мене потужним досвідом, який вплинув на мою уяву. Я відчув глибокий зв'язок з усім, що бачив навколо. Я полюбив людей, пейзажі, архітектуру і те, що мистецтво та краса тут є природною частиною життя”, — розповів Маріо Тестіно.

Виставка Mario Testino: Unfiltered відкривається 1 жовтня 2021 року в міланській галереї 29 Arts in Progress.

Дивіться також: 

Первый взгляд: Музей Американской киноакадемии в Лос-Анджелесе.

"Корисні копалини": Агенція "Ухо" створює виставку сучасних опер у "Павільйоні культури" на ВДНГ.