Поиск

У Японії легендарний завод Nintendo перетворять на музей

У Японії легендарний завод Nintendo перетворять на музей

Планують відкрити в березні 2024 року

Текст: Buro 24/7

Робоча назва проєкту — "Галерея Nintendo"

Японська компанія Nintendo планує відремонтувати свій завод Uji Ogura у передмісті Кіото та відкрити в будівлі музей, пише The Verge. Відвідувачі зможуть побачити продукцію, яку компанія випускала впродовж 130 років свого існування.

Робоча назва проєкту — "Галерея Nintendo". Компанія планує завершити роботи та відкрити музей в березні 2024 року. Мета створення музею  бажання компанії поділитися з громадськістю історією та філософією розробки продукції.

Завод Uji Ogura був побудований в 1969 році. Він відомий виробництвом гральних карт, зокрема карт ханафуда, які створювалися вручну в особливому японському стилі. Штаб-квартира Nintendo є місцем паломництва туристів, які приїжджають в Кіото і хочуть побачити завод, попри те, що він закритий для публіки і виглядає як звичайний офісний блок.

У Японії легендарний завод Nintendo перетворять на музей (фото 1)

Компанія Nintendo була заснована у 1889 році і спеціалізується на створенні відеоігор. Серед найвідоміших продуктів Nintendo — відеогра Donkey Kong, випущена у 1981 році, та Super Mario Bros., випущена у 1985. Бренд здобув велику популярність не лише у Японії, але й в усьому світі.

 

Дивіться також:

В Нью-Йорке откроют музей, посвященный NFT-токенам и цифровому искусству.

Музей шейха Заїда: В ОАЕ планують створити грандіозний культурний центр.