Поиск

PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука представлять виставку \"Це Україна: Захищаючи свободу\"

PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука представлять виставку "Це Україна: Захищаючи свободу"

Вона входить до програми La Biennale di Veneziа

Текст: Buro 24/7

Виставка підтверджує культурну стійкість України

23 березня 2022 року PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука представлять виставку "Це Україна: Захищаючи свободу", яка входить до програми La Biennale di Veneziа та проходитиме у Венеції, в палаццо Scuola Grande della Misericordia, до 7 серпня 2022 року. На виставці, що проводиться в партнерстві з Офісом Президента України й Міністерством культури та інформаційної політики України, будуть представлені роботи сучасних українських митців та мисткинь у контексті національної історії та культури, за підтримки міжнародних художників. Вона відбудеться замість виставки The Future Generation Art Prize @ Venice 2022.

Виставка підтверджує культурну стійкість України. Відмовляючись від прямих розповідей про війну, художники водночас глибоко аналізують їхнє значення, походження та вплив. Виставка "Це Україна: Захищаючи свободу" розповідає про силу, творення та дружбу. Але насамперед вона присвячена нашим колективним свободам: свободі вибирати, свободі говорити та свободі існувати.

На виставці будуть представлені роботи українських і міжнародних художниць та художників: JR, Марини Абрамович, Євгенії Білорусець, Демієна Герста, Олафура Еліассона, Нікіти Кадана, Стефана Медицького, Бориса Михайлова, Такаші Муракамі, Марії Примаченко, Лесі Хоменко та Тетяни Яблонської.

Читайте також: “Робота Макова раніше була передчуттям, а зараз радше є твердженням”: Кураторка Марія Ланько — про Національний павільйон на 59-й Венеційській бієнале.