Поиск

Завдяки штучному інтелекту книга “Дилер реальності” Ніколаса Дімітрова доступна 50-ма мовами світу

Завдяки штучному інтелекту книга “Дилер реальності” Ніколаса Дімітрова доступна 50-ма мовами світу

Тексти переклала нейромережа

Текст: Buro 24/7

Фото: УНІАН,
Мина Сорвино

Кіберпанк трилер розповідає про шпигуна, який став месією першої цифрової релігії у світі

Болгарський письменник Ніколас Дімітров, який мешкає в Києві, виклав у вільний доступ електронну версію першої книги своєї трилогії “Дилер реальності”, яка віднині доступна 50-ма мовами світу.

Філософсько-футуристичний трилер “Дилер реальності” розповідає про корпоративного шпигуна, який став месією першої цифрової релігії в світі. Будучи шанувальником кіберпанку, Дімітров залучив до перекладу книги штучний інтелект — інноваційну нейромережу технологію від німецької компанії, яка здатна перекладати літературні тексти, зберігаючи їхню якість. Ідея перекласти роман 50-ма мовами світу належить болгарському видавництву “Колібрі”, де вийшло вже шість тиражів цього твору. Таким чином, Ніколас Дімітров став болгарським автором, якого найбільше перекладали у 21 столітті.

Завдяки штучному інтелекту книга “Дилер реальності” Ніколаса Дімітрова доступна 50-ма мовами світу (фото 1)

“Цим жестом я хочу подякувати усім фанатам кіберпанку й особливо міжнародним підписникам “Дилера” в соцмережах за їхню активність і підтримку. Саме вони надихнули мене на написання продовження роману, яке вийде в світ вже наступного року”, — прокоментував Ніколас Дімітров.

Українське видання книги “Дилер реальності” вийшло наприкінці 2020 року у видавництві “Фабула”. Спеціально для цього видання автор, який вже 25 років живе в Україні, створив оригінальну кінцівку, яка відрізняється від інших. Ніколас Дімітров планує видати доповнену версію “Дилера реальності” в Німеччині та Великій Британії, а також екранізувати її у США.

Знайти переклад роману "Дилер реальності" різними мовами світу можна тут.

Дивіться також: Как жить фантастически хорошо? Ответ в книге Modern Manners от журнала The Gentlewoman.