Поиск

\"Радіо Ніч\": Новий роман Юрія Андруховича вийде у грудні

"Радіо Ніч": Новий роман Юрія Андруховича вийде у грудні

Зимове читання

Текст: Buro 24/7

У видавництві Meridian Czernowitz

Видавництво Meridian Czernowitz готує до виходу новий роман письменника Юрія Андруховича "Радіо Ніч". Книга з'явиться у книгарнях уже із 13 грудня.

За словами Андруховича, ідея роману натхненна одним з інтерв'ю письменника, де його запитали, чим би він хотів займатися, якщо не літературою. Юрій відповів, що у такому випадку відкрив би нічну радіостанцію. "Я не буду спати вночі, крутитиму в ефірі свою улюблену музику і щось розповідатиму. Й оскільки надаю перевагу мінорній музиці, то звідси й назва радіостанції – "Радіо Смуток", – пояснював в інтерв'ю письменник. Власне, перша назва книги й була "Радіо Смуток", однак її довелось змінити.

У романі розповідається історія героя, який після невдалої революції переховується від спецслужб (і не тільки), намагається розібратись із власними почуттями і заплутаними таємницями.

"Це найгостросюжетніший, а водночас найліричніший твір автора. Простір, у якому авантюрний роман зустрічається з фентезі, а Девід Бові – з мандрівними музикантами Середньовіччя", – коментує видання Олександр Бойченко, літературний редактор.

У видавництві повідомляють, що онлайн-презентацію книги проведуть у ніч із 12 на 13 грудня.

Дивіться також: Іздрик і 1990-ті у тизері фільму Ірини Цілик "Я і Фелікс".