Поиск

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій

Затишне читання

Текст: Buro 24/7

Про історію виникнення свята, традиції та різдвяні дива

 

Збірка оповідань "Таке різне Різдво"

Різдвяна антологія з короткою прозою сучасних українських письменників: Катерини Бабкіної, Христі Венгринюк, Василя Махна, Катерини Міхаліциної, Костянтина Москальця та інших. Оповідання про різдвяні дива, які трапляються повсякчас, треба лише навчитись їх помічати. 

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій (фото 1)

Ярослав Грицак і Надійка Гербіш, "Велика різдвяна книжка"

33 есеї про Різдво, які розповідають історію виникнення одного з найголовніших зимових свят, знайомлять із символікою Різдва та особливостями його святкування у різні історичні періоди. З книги дізнаємось, як виник адвент-календар, звідки походить традиція різдвяного посту, як пов’язаний із Різдвом гурт Beatles та багато іншого. 

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій (фото 2)


Катерина Єгорушкіна, "Різдво і мої дванадцять бабусь"

Видання присвячене традиції святкування Різдва у різних країнах. Головна героїня, дівчинка Марія, має родичів по всьому світу: від Фінляндії та Канади до Мексики, Ефіопії та Ізраїлю. Дівчинка на власні очі спостерігає, як святкують Різдво у різних куточках планети, знайомиться із розмаїттям культур та традицій. 

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій (фото 3)

Клаудія Бордін, "Велика книга різдвяних ігор"

Серія різноманітних святкових ігор, які занурюють у світ Різдва з головою. Кубики та фішки знайдете на останній сторінці книги. Збирайтеся сім'єю та разом змагайтеся за барвисті пакуночки на фабриці подарунків,  збирайте інгредієнти для різдвяного пудингу та оминайте перешкоди на шляху до помешкання Санти!

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій (фото 4)

"Казки під ялинку"

Казкова збірка історій для дітей від сучасних українських авторів: Галини Вдовиченко, Івана Андрусяка, Богдани Матіяш, Дзвінки Матіяш, Надійки Гербіш та інших. Серед героїв їхніх оповідань трапляються як святий Миколай з помічниками, так і різні казкові істоти, як-от феї, домовики і міфічний чугайстер, який теж хоче свята.

В очікуванні Різдва: 5 книжок, які забезпечать святковий настрій (фото 5)

Дивіться також: 

Rotten Tomatoes назвали худшие рождественские фильмы. Вот первая десятка.