Поиск

Кейт Вінслет закликала Голлівуд відмовитися від гомофобії: \"Це застаріла маячня!\"

Кейт Вінслет закликала Голлівуд відмовитися від гомофобії: "Це застаріла маячня!"

Досить!

Текст: Buro 24/7


Фото: Getty Images

У відвертому інтерв’ю акторка розповіла про проблеми індустрії

В інтерв'ю "Зе Сандей Таймс" Кейт Вінслет поділилася думками про акторську професію і своїм занепокоєнням щодо присутньої гомофобії в Голлівуді. Вінслет зізналася, що особисто знає колег, вимушених приховувати свою сексуальну орієнтацію через страх зруйнувати кар'єру. Це і відомі актори, і ті, хто лише починає працювати в індустрії.

"Я точно знаю, що чотири актори приховують свою орієнтацію. І це дуже хворобливо. Тому що вони бояться, що їх викриють. І ось що вони кажуть: "Я не хочу, щоб про мене дізналися правду", — розповідає Вінслет і додає, що найчастіше із цією проблемою стикаються чоловіки. — Голлівуд повинен відмовитися від цієї застарілої маячні. Ви не повірите, наскільки це розповсюджено".

Акторка, яка знялася у фільмі "Амоніт" на тему ЛГБТК, впевнена, що про це потрібно говорити відкрито і бути чесним. Заразом вона не має намірів кидати виклик Голлівуду. Це лише спосіб дати молодим акторам можливість самореалізуватися і почуватися комфортно в робочому середовищі, де не буде місця для дискримінації та засуджень.

 

Дивіться також: "Я была не готова к такой славе". Кейт Уинслет рассказала о буллинге после выхода "Титаника".

 

Больше