Поиск

Маріон Котіяр похвалила Адама Драйвера за вміння співати, імітуючи оральний секс на зйомках “Аннет”

Маріон Котіяр похвалила Адама Драйвера за вміння співати, імітуючи оральний секс на зйомках “Аннет”

Актори зіграли головні ролі у стрічці Леоса Каракса

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Мюзикл став фільмом-відкриттям Каннського кінофестивалю — 2021

6 липня 2021 на пресконференції з нагоди відкриття 74-го Каннського кінофестивалю Маріон Котіяр відзначила вміння Адама Драйвера співати в різноманітних умовах, пише Independent.

Актори виконали головні ролі в мюзиклі "Аннет" режисера Леоса Каракса. Прем'єра фільму відкрила Каннський кінофестиваль, який у 2021 році проходить із 6 по 17 липня.

Маріон Котіяр сказала, що режисер хотів, аби всі пісні у фільмі виконувалися "наживо", зокрема у сценах сексуального характеру. За її словами, Адам Драйвер увійшов у музичну історію, співаючи та імітуючи оральний секс водночас.

"У більшості класичних мюзиклів пісні записуються завчасно, а потім їх відтворюють на знімальному майданчику. Але тут Леос хотів, щоб усе було повністю живим. Це додало труднощів на майданчику: ми співали в дуже складних позиціях — повзали на спині або імітували оральний секс. Також були акробатичні пози, які технічно змінюють виконання пісні",  розповіла  Маріон Котіяр.

Французька акторка також зазначила, що в картині Леоса Каракса буде багато елементів, які здивують шанувальників мюзиклів, адже головні герої "Аннет" знімають табу, зазвичай притаманні цьому жанру в кіно. "Дивно, але ми ніколи не бачимо, як люди займаються сексом або роблять тривіальні речі в музичних комедіях",  каже Котіяр.

Мюзикл "Аннет" розповідає історію стендап-комедіанта Генрі, якого грає Драйвер, і всесвітньо відомої співачки Енн у виконанні Котіяр. Їхні ідеальні стосунки змінюються назавжди після появи на світ першої дитини  Аннет, незвичайної дівчинки "з винятковою долею", у якої з часом з'являються надприродні здібності.

Офіційний трейлер мюзиклу "Аннет", реж. Леос Каракс

Музику до фільму написали учасники гурту The Sparks — Рон Мел і Рассел Мел.

 

Дивіться також:

Канни — 2021: 7 фільмів фестивалю, на які ми будемо чекати в українських кінотеатрах.

Джессика Честейн вручит награды от Chopard дебютантам Каннского кинофестиваля.

Смотрите красную дорожку Каннского кинофестиваля (ради винтажа Jean Paul Gaultier!).