Поиск

Дивіться трейлер фільму \"Пам'ять\" із Тільдою Свінтон у головній ролі

Дивіться трейлер фільму "Пам'ять" із Тільдою Свінтон у головній ролі

Режисер — Апічатпонг "Джо" Вірасетакул

Текст: Buro 24/7

Фільм покажуть на Каннському кінофестивалі — 2021

12 липня був представлений перший трейлер фільму "Пам'ять" (Memoria) таїландського інді-режисера Апічатпонга "Джо" Вірасетакула, повідомляє IndieWire. Головну роль у стрічці виконує Тільда Свінтон. Прем'єра фільму відбудеться 15 липня 2021 року на 74-му Каннському кінофестивалі.

"Пам'ять"  перша англомовна картина режисера, який у 2010 році отримав "Золоту пальмову гілку" в Каннах за стрічку "Дядечко Бунмі, який пам'ятає свої минулі життя".

У новому фільмі героїня Тільди Свінтон подорожує із Шотландії в Колумбію, щоб провідати свою сестру, але їй не дають спокою дивні звуки. Вона прокидається посеред ночі від звуків вибухів і згодом починає думати про причину їхньої появи. Апічатпонг Вірасетакул у своєму фільмі робить згадку кривавої громадянської війни в Колумбії, яка розпочалася у 1964 році, та колоніального минулого країни.

За словами режисера, стрічка розповідає про колективну пам'ять, яка може призвести до страху. "У 1970-80-х роках в Колумбії було дуже небезпечно, значно більше, ніж зараз. Коли ви їхали в автомобілі, могла вибухнути бомба, іноді рух зупинявся, і ви не знали чому. Люди починали уявляти, що могло статися, і приходив страх. Фільм про це, про очікування чогось невідомого",  розповів про свою нову роботу Апічатпонг Вірасетакул.

 

Дивіться також:

Канни — 2021: 7 фільмів фестивалю, на які ми будемо чекати в українських кінотеатрах.

Ждете премьеру "Французского вестника"? Вот фильмы, вдохновившие его создателей.

 

Больше