Поиск

Олівія Колман зніметься у мелодрамі режисера Сема Мендеса

Олівія Колман зніметься у мелодрамі режисера Сема Мендеса

Особиста історія режисера

Текст: Buro 24/7


Фото: Getty Images

Стрічка розповість про любов у кінотеатрі в 1980-х

Сем Мендес, режисер фільму "1917", готується до зйомок нового фільму. В ньому зіграє Олівія Колман, лауреатка премії "Оскар" за роль у фільмі "Фаворитка". Повідомляється, що це буде перший фільм Сема Мендеса, до якого він сам напише сценарій. Режисер зазначив, що це буде дуже особистий для нього проєкт.

На початку квітня 2021 року Олівія Колман здобула декілька номінацій премії SAG за свою роль в серіалі "Корона". Також акторка була відзначена за виконання ролі в фільмі "Батько", яка принесла їй номінацію на премію "Оскар-2021" в категорії "Найкраща жіноча роль другого плану".

Про сюжет майбутньої стрічки Сема Мендеса відомо небагато. Зазначається, що фільм розповість про романтичну історію, яка сталася у старовинному кінотеатрі на Південному узбережжі Англії в 1980-х.

Продюсувати картину буде компанія Neal Street Productions за участі продюсерів зі Searchlight Pictures UK. Оператором виступить Роджер Діккінс, який працював разом із Мендесом над фільмами "007: Координати "Скайфолл" та "Життя спочатку".

Дивіться також: Свобода для кіномитців: Італія офіційно поклала край цензурі в кінематографі.

 

Больше