Поиск

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе воркшоп та розповість про створення артбуку

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе воркшоп та розповість про створення артбуку

У рамках проєкту The Kyivite

Текст: Buro 24/7


Фото: Facebook: sergiy.maidukov

Артбук вийде у травні 2021 року у видавництві IST Publishing

23 квітня 2021 року видавництво IST Publishing організує відкриті онлайн-розмови з українськими ілюстраторами. Катерина Носко, співзасновниця IST Publishing, проведе розмову з ілюстратором Сергієм Майдуковим.

Онлайн-подія відбудеться о 19:00 у Kooperativ у рамках проєкту The Kyivite.

Сергій Майдуков розкаже, як змінювався його погляд на ілюстрацію як на медіум за останні роки. А також поділиться своїм досвідом колаборації із брендами та медіа, розповість про улюблені місця та краєвиди, а також про роботу над своїм першим артбуком Kyiv, який виходить вже у травні 2021 року у видавництві IST Publishing. Після розмови слухачі зможуть поставити автору свої питання.

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе воркшоп та розповість про створення артбуку (фото 1)

Сергій Майдуков працює ілюстратором з 2011 року. Автор співпрацює із закордонними журналами та засобами масової інформації, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times та інші. Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема “Розстріляне відродження” (видавництво “Основи”), 2001: A Space Odyssey (Moppet Books).

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе воркшоп та розповість про створення артбуку (фото 2)

IST Publishing — незалежне мале видавництво, яке спеціалізується на книжках про сучасну культуру та мистецтво. Його фокус спрямовано на публікацію досліджень українського мистецтва з їхнім подальшим перекладом іноземними мовами. Окремим інтересом редакторського колективу є видання артбуків.

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе воркшоп та розповість про створення артбуку (фото 3)

Дивіться також: Книжкова полиця: 5 новинок квітня від українських видавництв.