Поиск

Квентін Тарантіно хотів би зняти \"хороше кіно\" з Адамом Драйвером у ролі Рембо

Квентін Тарантіно хотів би зняти "хороше кіно" з Адамом Драйвером у ролі Рембо

Оце так ідея!

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Це була б екранізація роману "Перша кров" Девіда Моррелла

Нещодавно Квентін Тарантіно розповідав, що не проти піти на пенсію, знявши перед цим останній фільм у своїй кар'єрі кінорежисера.

У подкасті The Big Picture митець поділився думками, що таким "хорошим кіно" могла б стати екранізація книги "Перша кров" Девіда Моррелла, де роль Рембо зіграв би Адам Драйвер ("Дім Гуччі", "Аннетт"), а шерифа — Курт Рассел ("Втеча з Нью-Йорку", "Мерзенна вісімка"). Про це повідомляє Indie Wire.

За словами режисера, власна кіноадаптація роману "Перша кров", опублікованого у 1972 році, не мала б жодного відношення до вже існуючої екранізації книги, яку в 1982 році зняв Сильвестр Сталлоне.

"Якби я хотів зробити хороше кіно, я б екранізував роман Девіда Моррелла "Перша кров". Не фільм, який зробили з "Першої крові", а саме роман. Курт Рассел зіграв би шерифа, Адам Драйвер  Рембо. Щоразу, коли читаю книгу, переконуюся у тому, що діалоги настільки фантастичні, що їх варто читати вголос",  розповів кіномитець у подкасті.

Наразі Квентін Тарантіно знаходиться в турі та займається активною промоцією новелізації фільму "Одного разу в Голлівуді".

Дивіться також:

Квентин Тарантино купил еще один старый кинотеатр и планирует его запустить к Рождеству.

Квентин Тарантино собрался выйти на пенсию и рассказал, почему хочет снять только один фильм.