Поиск

\"Французький вісник\" Веса Андерсона покажуть на Каннському кінофестивалі — 2021

"Французький вісник" Веса Андерсона покажуть на Каннському кінофестивалі — 2021

Чекаємо!

Текст: Buro 24/7

Про це розповів директор Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо

Директор Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо підтвердив, що прем'єра нового фільму Веса Андерсона "Французький вісник" відбудеться на фестивалі в 2021 році. Про це він розповів в інтерв'ю для видання "Рапплер". В стрічці Андерсона, яку шанувальники кіно сподівалися побачити ще минулого року, ролі виконують Леа Сейду, Тільда Суінтон, Тімоті Шаламе, Едріен Броуді, Бенісіо дель Торо та інші.

Тьєррі запевнив, що новий фільм Веса Андерсона буде в програмі кінофестивалю, як і нова картина Пола Верховена "Бенедетто". В 2020 році, у розпал пандемії, захід у Каннах було скасовано, а нову програму фестивалю збираються оголосити наприкінці травня або на початку червня.

Тьєррі Фремо висловив свої сподівання на те, що в 2021 році Каннський кінофестиваль відбудеться у традиційному форматі. На його думку, вся магія фестивального життя проявляється саме в його переживанні офлайн, коли всі говорять про фільми та взаємодіють одне з одним. "Кінофестивалі — це про можливість бути разом, сваритися одне з одним через кіно, бути в одній кімнаті, коли за дві години критики вже вирішують долю фільму", — зазначив Тьєррі.

74-й Каннський кінофестиваль пройде з 6 по 17 липня 2021 року.

Дивіться також: В Італії знімуть серіал про Одрі Хепберн. Ось що про нього відомо.