Поиск

The New York Times визнав фільм \"Голем\", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших

The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших

Привід пишатися

Текст: Buro 24/7


Увійшов у 13 найстрашніших

Напередодні Хелловіну The New York Times включив стрічку "Голем" української компанії SE film production до своєї добірки 13 найстрашніших фільмів, описавши картину як "незвичайний надприродний трилер, що нагадує "Франкенштейна" та "Відьму" Роберта Еґґерса.

Фільм "Голем" української компанії SE film production та ізраїльських режисерів Йоав і Дорон Пас знімали у 2017 році в Києві та у 2018  в Одесі. Головну роль виконав 15-річний український актор Кирило Черняков.

The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших (фото 1)

Події фільму розгортаються в розпал епідемії чуми в Литві в 1673 році. Невелике єврейське селище живе відособленим життям, але російські християни по сусідству звинувачують їх у поширенні хвороби. Головна героїня Ханна (ізраїльська акторка Хані Фюрстенберг) за допомогою стародавніх заклинань створює Голема  істоту-захисника, що дуже схожий на її власного загиблого сина. Один за одним йдуть із життя вороги Ханни і всі, хто бажав їй та її селищу зла. Однак жінка не знала, що Големом керує набагато страшніша сила, ніж та, яка загрожувала до його появи.

The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших (фото 2)
The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших (фото 3)

"Узимку 2017 року я побачив кіностудію у селі Ніжиловичі під Києвом і зрозумів, що це ідеальна локація для історичного фільму жахів. Я був у захваті від ідеї зняти там горор і запропонував своєму другові та драматургу Аріелю Коену написати сценарій. Улітку того ж року ми почали зйомки",  прокоментував продюсер стрічки та співзасновник SE film production Шалом Айзенбах.

The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших (фото 4)

Акторський склад був наполовину ізраїльським і наполовину українським. Серед виконавців головних ролей  актори Олексій Тритенко та Марія Хомутова. За грим відповідала художниця Олена Андреєва, а перетворити лише за один місяць покинуту студію Ніжиловичів на справжнє литовське село початку XVII століття вдалося художниці-постановниці Олександрі Дробот.

The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших (фото 5)

Прем'єра "Голему" відбулася на найбільшому горор-фестивалі у світі – Frightfest у Лондоні. Права на трансляцію фільму придбали Netflix, Amazon та іTunes. Стрічка також була визнана одним із найкращих фільмів жахів виданням Rotten Tomatoes та стрімінговою платформою Netflix.

The New York Times визнав фільм "Голем", знятий українським продакшеном, одним із найстрашніших (фото 6)


Читайте також: Українська відповідь Sex Education: Дивимося перший тизер серіалу "Секс, Інста і ЗНО".

Оставьте комментарий

Больше