Поиск

Дивіться трейлер чорно-білої адаптації \"Макбета\" з Френсіс Макдорманд і Дензелом Вашингтоном

Дивіться трейлер чорно-білої адаптації "Макбета" з Френсіс Макдорманд і Дензелом Вашингтоном

Світова прем’єра відбудеться 25 грудня 2021

Текст: Buro 24/7

Перший фільм режисера Джоела Коена, знятий без його брата Ітана

Кінокомпанія A24 представила трейлер чорно-білої шекспірівської адаптації “Макбета” від Джоела Коена, повідомляє IndieWire.

Це перший фільм режисера, знятий без його брата Ітана. У стрічці The Tragedy of Mackbeth (“Трагедія Макбета”) головні ролі виконали Дензел Вашингтон і Френсіс Макдорманд, які вперше працювали разом у кіно. У фільмі також зіграли Корі Гокінз, Брендан Глісон та інші.

“Я думаю, дуже важливо, що ми називаємо адаптацію Джоела не “Макбетом”, а саме “Трагедією Макбета”. Як на мене, це важлива відмінність. В адаптації Джоела ми досліджуємо вік персонажів, і в нашій адаптації Макбети старші”, — розповіла Френсіс Макдорманд під час онлайн-дискусії в інстаграмі. За словами акторки, разом із Дензелом Вашингтоном вони є представниками старшого покоління, які більше не зацікавлені у народженні дітей, натомість вони амбітні та прагнуть заволодіти короною. “Це їхній останній шанс здобути славу”, — зазначила Макдорманд.

Дивіться трейлер чорно-білої адаптації "Макбета" з Френсіс Макдорманд і Дензелом Вашингтоном (фото 1)
Кадр із фільму “Трагедія Макбета”

Картину “Трагедія Макбета” покажуть на Нью-Йоркському кінофестивалі, що пройде з 24 вересня по 10 жовтня 2021 року. Світова прем’єра відбудеться 25 грудня 2021, а 14 січня 2022 стрічка з’явиться на стримінгу Apple TV+.

Дивіться також:

Художница по костюмам "Дома Gucci" рассказала, как создавала образы для фильма.

Эмоции через край: Дэниел Крейг прощается со съемочной командой бондианы.