Поиск

Вонг Кар Вай випустить раніше не бачені кадри фільму In the Mood for Love у форматі NFT

Вонг Кар Вай випустить раніше не бачені кадри фільму In the Mood for Love у форматі NFT

In the Mood for Love — Day One виставлять на аукціоні Sotheby’s

Текст: Buro 24/7

У короткометражний фільм увійдуть матеріали, відзняті в перший знімальний день

Гонконзький режисер Вонг Кар Вай випустить авторський короткометражний фільм у форматі NFT, до якого ввійдуть раніше не бачені матеріали з першого дня зйомок культової стрічки "Любовний настрій" (In the Mood for Love). Про це повідомляє IndieWire.

Поки шанувальники Вонга Кар Вая очікують на вихід його майбутнього драматичного серіалу під назвою "Цвітіння Шанхаю" (Blossoms Shanghai), митець вирішив повернутися до свого найулюбленішого фільму In the Mood for Love, який вийшов на великі екрани у 2000 році.

Режисер випустить новий короткометражний фільм у вигляді NFT і виставить його на аукціон Sotheby's. До лоту також увійдуть деякі знакові пам'ятні речі, пов'язані з фільмографією Кар Вая. Серед них  жовтий шкіряний жакет, який носив Леслі Чун у стрічці Happy Together.

Стрічка In the Mood for Love  Day One представить "рідкісні кадри за участі Тоні Люна та Меггі Чун, які дуже відрізнятимуться від іконічних коханців оригінального фільму. Цей унікальний художній твір прославляє критичний та дивовижний момент, коли творча ідея лише зароджується. Водночас відзначаючи перший азійський NFT-фільм, який буде представлено у міжнародному аукціонному домі",  пише IndieWire.

Прем'єра фільму In the Mood for Love відбулася на Каннському кінофестивалі у 2000 році. Картина була визнана критиками як одне з найвищих досягнень кінематографу останніх десятиліть та як один із найвеличніших кінофільмів 21 століття за версією "Бі-бі-сі".

 

Дивіться також:

Возвращение в школу Мурдэйл: Смотрите трейлер третьего сезона Sex Education.

Смотрите тизер боевика "Красное уведомление" с Дуэйном Джонсоном, Райаном Рейнольдсом и Галь Гадот.