Поиск

5 кліпів тижня: Аріана Гранде — президентка, голова The Weeknd, Kazka на весіллі та інші

5 кліпів тижня: Аріана Гранде — президентка, голова The Weeknd, Kazka на весіллі та інші

Поповнюємо плейлисти

Текст: Buro 24/7

Головні музичні новинки

The Weeknd – Too Late

Дві дівчини з бинтами на голові після пластичної операції знаходять посеред дороги голову The Weeknd і забирають з собою, щоб розважатись у басейні. Однак голови їм скоро стане замало і вони шукатимуть для неї відповідне тіло. Цей 5-хвилинний кривавий трилер треба бачити:

Арiана Гранде – Positions

Напередодні виборів у США співачка випустила кліп, у якому вона сама – президентка. Аріана Гранде вирішує справи в Овальному кабінеті, підписує документи та влаштовує пресконференції.  А ще – вигулює собак засніженим подвір'ям Білого дому.

Kazka – "Мало"

Зйомки відбувались у старому бенкетному залі, інтер'єр якого зберіг дизайн минулого століття. У центрі сюжету – солістка Саша Заріцька, яка опиняється на чужому весіллі зовсім сама. Залишившись наодинці серед недопитого алкоголю та покинутих страв, героїня приміряє на себе роль нареченої – кидає букет, а потім безжально знищує весільний торт.

"У пошуках власного щастя кожен повинен слухати своє серце. Іноді варто пережити біль втрати, аби усвідомити, що ти насправді варта чогось більшого", – коментує роботу солістка.

Alyona Alyona – Rayon (feat. Fatbelly)

Реперка Alyona Alyona поділилась кліпом на спільний трек з казахським блогером. Виконавицю вразив його соціальний ролик про насилля в сім'ї над дітьми. Пісню Rayon записували кожен окремо, так само знімали і кліп – в Україні та Казахстані. Трек присвячений рідним районам, де зібрані разом різні люди, і хоч вони можуть відрізнятись менталітетом та цінностями, однак кожен з них – унікальний.

Тейана Тейлор – Lose Each Other

Кліп на трек з останнього альбому співачки, в якому неочікувано знявся сер Елтон Джон – звичайно, не без фортепіано. Музикант акомпанує Тейані, а вона сама в кліпі співає в образі живої скульптури та грає на гітарі.

Смотрите также: Отец Адель вызвал полицию из-за соседей. Они слишком громко слушали музыку его дочери.