Поиск

Качає: Гуцульський біт в альбомі Alina Pash “розМова”

Качає: Гуцульський біт в альбомі Alina Pash “розМова”

Слухаємо

Текст: Buro 24/7

Дуже колоритно

26 березня відкривається передзамовлення на новий альбом Alina Pash "розМова". 2 квітня 2021 року Alina Pash презентує свій альбом, у якому спілкується зі слухачем про самопізнання, самоідентифікацію й намагається віднайти духовні цінності та істини. 26 березня артистка випускає один трек із альбому, що має назву "Молитва".

У травні планується прем'єра документального фільму "Розмова поколінь" та виставка "ДНК її сутності" в підтримку альбому.

"Увесь минулий рік я мандрувала Україною і намагалася віднайти наші внутрішні коди. Адже важливо бачити в своїй країні красу. Не ту, що нав'язана й показана нам тисячі разів з одного боку, а ту, яку можна досліджувати і знаходити у ній все більше граней", — говорить співачка.

Для того щоб альбом був глибоким та наповненим, Аліна разом із творчою командою їздила у фольклорні експедиції Гуцульщиною. Майже всі звуки, які  використані в композиціях альбому, були записані під час подорожей. У цих мандрівках мелодії, співи та звуки природи записували за допомогою міністудії.

Шанувальники Аліни Паш можуть прослухати lyric video вже зараз.