Поиск

\"Вірю в тебе\": Дивимося зворушливий кліп Джамали на пісню про батьківство

"Вірю в тебе": Дивимося зворушливий кліп Джамали на пісню про батьківство

Чуттєві кадри

Текст: Buro 24/7

У відео знялася сім’я співачки

28 березня 2021 року відбулась прем'єра нового відеокліпу Джамали на композицію "Вірю в тебе". Режисером виступила Анна Копилова, яка раніше працювала з Джамалою над відео "Крила" і "Шлях додому" та знімала кліпи для "Бумбокса" і Pianoбоя. Одними з героїв нового відео стали чоловік Джамали Бекір Сулейманов і сини співачки Емір-Рахман і Селім-Гірай.

За словами Джамали, "Вірю в тебе" – це пісня про віру в дітей, які обов'язково повинні стати хорошими людьми, коли виростуть. А ще вона і про віру в себе, тому що всі ми трошки діти. Дуже складно було зняти відео на пісню, якою ти сказала вже все, що думаєш і відчуваєш". На думку артистки, ідея кліпу полягає в тому, щоб привернути увагу людей до сумних стереотипів щодо батьківства, які досі панують в українському суспільстві. Показати, що і мама, і тато можуть якісно проводити час із дитиною: займатися спортом, купати, гуляти тощо.

"А ще вперше показана моя сім'я і мій типовий день: зустрічі в офісі, репетиція, теплий вечір із рідними – чоловіком і синами. Ми намагалися показати реальне життя без купюр, з акцентом на історії чудових батьків", – додає Джамала.

Композиція "Вірю в тебе" увійшла до складу нового альбому Джамали "МИ", який було випущено 12 березня. У ньому вісім треків, серед яких недавній сингл "Вдячна", композиція Like a Hero – англомовна версія саундтреку для фільму Агнешки Холланд "Ціна правди" – і міжнародний хіт "Кохаю" зі знаменитим казахстанським репером Jah Khalib.

Основні композиції нового альбому записувалися на львівській студії Jenny Records влітку 2020-го. Концертна презентація альбому "МИ" відбудеться 14 травня 2021 року в МЦКМ "Жовтневий палац".

 

Дивіться також: "Ми": Слухайте новий альбом Джамали про любов і внутрішню силу.


Больше