Поиск

Дуети з Alyona Alyona та електронними музикантами: Джамала випустила другий альбом за півтора місяця

Дуети з Alyona Alyona та електронними музикантами: Джамала випустила другий альбом за півтора місяця

"5:45"

Текст: Buro 24/7

Написання пісень замість походів до психолога

23 квітня 2021 року Джамала презентувала новий альбом "5:45", незважаючи на те, що попередня платівка "Ми" була випущена всього шість тижнів тому.

В альбом увійшли пісні, накопичені за більш ніж дворічний період. Зокрема, до складу альбому увійшла композиція "Сміюсь і плачу", записана з саундпродюсером Іваном Клименком на Балі в березні 2019-го, дует із зіркою українського хіп-хопу Alyona Alyona "Жалі", а також спільні треки з електронними музикантами Koloah і Vakula.

Дуети з Alyona Alyona та електронними музикантами: Джамала випустила другий альбом за півтора місяця (фото 1)

За словами співачки, за допомогою музики вона вивчає світ людських емоцій. "У ньому є трохи меланхолії, трохи смутку, душевний стан, коли ти просто сприймаєш все як є і розумієш, що нічого не можна змінити",  розповідає Джамала.

І додає: "Мені здається, багатьом "5:45" буде співзвучний в емоційному плані. Хтось, щоб розібратися в собі, ходить до психологів, менторів, коучів. Мені ж в цьому допомагає написання пісень. Коли пишу музику, тексти, мелодію, ритм, я ніби ходжу до своїх слухачів в гості і розповідаю про все, що мене турбує".

Концертна презентація альбомів "5:45" і "Ми" відбудеться 14 травня 2021 року в МЦКМ "Жовтневий палац".

Дивіться також: "Вірю в тебе": Дивимося зворушливий кліп Джамали на пісню про батьківство.

Больше