Поиск

Експерименти й музична експансія: Гурт Kazka випустив новий альбом та анонсує тур Україною і США

Експерименти й музична експансія: Гурт Kazka випустив новий альбом та анонсує тур Україною і США

Kazka Svit, Vol.1

Текст: Buro 24/7

В альбом увійшли саундтреки, дуети й кавери від гурту та друзів

Гурт Kazka презентував новий альбом Kazka Svit, Vol.1. До треклиста увійшли вже випущені сингли, а також саундтреки, дуети й кавери від артистів та їхніх друзів.

Експерименти й музична експансія: Гурт Kazka випустив новий альбом та анонсує тур Україною і США (фото 1)

Усі композиції різні за стилістикою та меседжами. "У світі, що так стрімко змінюється, не варто обмежувати себе якимось одним музичним форматом, — розповідає солістка гурту Олександра Заріцька. — На обкладинці платівки ми вирішили використати наш новий логотип та емблему нашого метавсесвіту Kazka Svit. Для нас нова айдентика — це поєднання творчості, національного культурного коду та етнічних мотивів, що закладені в нашій ДНК".

В альбом увійшли саундтреки до анімаційного серіалу "Kazka: Таємниця Чарголосу", серіалу "Моя улюблена Страшко", фільмів "Любов і блогери" й "Чорнобиль". А також дуетні пісні "Зірочка" з Тіною Кароль, "Поруч" із Alekseev, "Не своя" з Roxolana та колаборація з автором більшості треків гурту, саундпродюсером Runstar. У релізі є кілька каверів на українські пісні та останній хіт гурту "М'ята", який понад пів року очолює українські чарти.

Експерименти й музична експансія: Гурт Kazka випустив новий альбом та анонсує тур Україною і США (фото 2)

Kazka розширює свої кордони й будує унікальний світ, що починався з музичного проєкту, а наразі перетворився на всесвіт із впізнаваними персонажами, унікальним звучанням, магічними сенсами, власним мерчем у колаборації з брендом Dream Team та навіть гастрономічними смаками.

Експерименти й музична експансія: Гурт Kazka випустив новий альбом та анонсує тур Україною і США (фото 3)

Одночасно з виходом нового альбому гурт відкриває продаж квитків на наймасштабніший за його 5-річну історію концертний тур Kazka.Svit. Тур стартує в березні 2022 року серією концертів у містах США, а потім Kazka повернеться до України й покаже своє шоу в усіх її обласних центрах. Кульмінацією туру стане концерт у київському Палаці спорту, що відбудеться 24 травня.

Квитки на концерти у продажі з 5 листопада.

Читайте також:

Arca поет о психосексуальности в адской лаборатории в клипе на песни Prada и Rakata.

Слушайте новый альбом Ланы Дель Рей: Она выпустила его, чтобы отомстить хейтерам.