Поиск

Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом

Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом

"Допустим"

Текст: Buro 24/7

Цей альбом — про підтримку і віру в себе

17 вересня ресторатор і музикант Міша Кацурін випустив свій дебютний альбом "Допустим" і кліп на пісню "Полосы". В альбомі 9 треків, серед яких — раніше відсутні на стрімінгах пісні “В кайф” і “Спорт и бухло”.

Міша Кацурін довго не наважувався публікувати музику, але з нагоди виходу альбому пояснив чому.

Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом (фото 1)

"У дитинстві я сказав батькам, що хочу займатися музикою, і почув таку відповідь: “Успіху в творчості досягають одиниці. Найімовірніше, ти будеш співати в костюмі зайчика в провінційному театрі”. Я пішов вчитися на економіста, а слова ці запам'ятав на все життя. Сьогодні мені 33, я побудував 4 ресторани, 3 нічні клуби, створив бренд одягу і став батьком двох дітей. Весь цей час я продовжував писати музику, але боявся її публікувати. Точніше, боявся мій внутрішній маленький Міша, якому не хотілося бути сумним лохом в костюмі зайця", — розповідає Міша Кацурін.

Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом (фото 2)

У себе вдома Міша Кацурін зібрав невелику студію звукозапису, записав альбом і відправився в рідну бердянську музичну школу, щоб у костюмі зайчика знятись для обкладинки свого першого альбому “Допустим”. Він також розшукав свою вчительку з фортепіано Інну Іванівну Пейчеву, з якою не бачився зі школи. Разом із Мішею вона взяла участь у зйомці в музичній школі.

Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом (фото 3)
Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом (фото 4)

За словами музиканта, його альбом про те, наскільки важливо займатися тим, що любиш, і вірити в себе, а також підтримувати тих, кого любиш.

Альбом “Допустим” можна послухати тут.

Дивіться також: Lil Nas X выпустил дебютный альбом Montero и клип на песню That’s What I Want.