Поиск

\"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті\": Дует Tvorchi презентував альбом Road

"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті": Дует Tvorchi презентував альбом Road

"Це свіжий звук майбутнього"

Текст: Ольга Ковтун

Артисти розповіли BURO. про створення нового альбому Road та про те, що поєднує усі його композиції

10 вересня український гурт Tvorchi презентував новий альбом Road, до якого увійшло 9 композицій. Самі артисти називають його “альбомом — саундтреком усіх подорожей”, де всі треки побудовані на емоціях навколо відносин, власних переживаннях і думках у цей період та пов’язані між собою одним сюжетом.

"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті": Дует Tvorchi презентував альбом Road (фото 1)
Український дует Tvorchi

Перший трек з альбому під назвою Falling вийшов у липні цьогоріч та потрапив у трійку найпопулярніших треків у стримінгу серед українських артистів. Tvorchi відзняли відео на всі 9 треків альбому, які будуть представлені найближчим часом. Також гурт анонсував концерт, який відбудеться 17 вересня 2021 року в Києві, на велотреку.

У розмові з BURO. дует Tvorchi — саунд-продюсер Андрій Гуцуляк і вокаліст Джеффрі Кенні — розповів про створення альбому Road, його особливості та улюблені композиції з нової платівки.

Коли влітку цьогоріч ви випустили кліп на пісню Falling, то назвали його “початком нової музичної подорожі”. Розкажіть, будь ласка, яким був цей шлях для вас особисто та як артистів? Що змінилося у вашій музиці?

Андрій: Наш музичний шлях — це справжня подорож, яка наповнена настільки насиченими спогадами та подіями, що іноді думаєш: ось-ось пролунає будильник і ми прокинемося в реальності. (Сміється.)

"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті": Дует Tvorchi презентував альбом Road (фото 2)
Український дует Tvorchi

Джеффрі: Так, але потім ти усвідомлюєш, що вже живеш у цій реальності, сам прийшов до неї, й продовжуєш будувати те фантастичне майбутнє. І це все завдяки тим людям, які слухають нашу музику у себе в навушниках. Скільки є талановитих артистів, а вони обирають нас і наші пісні. За це ніколи не перестанемо бути вдячними. І не підведемо.

Андрій: З моменту виходу минулого альбому ми отримали більше досвіду конкретно у створенні треків, більше знань у музичній індустрії. Наш новий альбом — це свіжий звук майбутнього. Ми досягли футуристичного й одночасно живого звучання. Сподіваюся, людям сподобається покращена версія нас.

Що було для вас головним натхненням під час створення платівки Road? Як би ви самі її описали?

Андрій: Головним натхненням стали наші подорожі під час гастролей. Протягом кожної поїздки з одного куточку України до іншого я дивився у вікно та надихався неймовірними пейзажами. І весь цей час думав про те, що було б круто зробити трек, який ідеально доповнить атмосферу дороги. Я почав записувати на диктофон звуки природи з подорожей, щоб інтегрувати їх у саунд. У пісні “Іди сюда” інтегрований звук одеського морського бризу, в Electrify — удари грому, а в Loco loco — шум дерев, записаний після виступу в Карпатах. Як бачите, вийшло трохи більше, ніж один трек. (Сміється.)

Джеффрі: В альбомі є сингли, ввімкнувши які тобі не хочеться взагалі ні про що думати — просто дивитися у вікно та насолоджуватися атмосферою дороги під саунд. Але також є пісні, які змусять віддатися ностальгії, — чим же ще зайнятися в дорозі? Усі пісні з альбому пов’язані з особистими ситуаціями з життя, у яких кожен знайде свою історію. Вони про відносини, невзаємну симпатію або шалене кохання, про магію та електрику між вами двома. У цьому альбомі є все.

"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті": Дует Tvorchi презентував альбом Road (фото 3)
Джеффрі Кенні — вокаліст гурту Tvorchi

Чи вплинула пандемія коронавірусу на вашу творчість і стиль життя? Що було найбільшим випробуванням у цей час?

Джеффрі: Для мене карантин відчувався як звичайне повсякденне життя, я не побачив якихось шалених змін, тому що i поза ним весь свій час приділяв музиці. Ще більше зосередився на процесі створення пісень та не відволікався на прогулянки. Я дуже люблю проводити час на самоті й концентруватися на тому, що потрібно зробити. Самоізоляція нас розлучила лише фізично, але на музичне взаєморозуміння вона ніяк не вплинула. Ми й зараз часто спілкуємося по відеозв'язку і вирішуємо всі важливі питання.

Андрій: Дистанційне створення музики — досить цікавий досвід, тому що ми вперше записувалися не в студії, а сидячи вдома, на відстані. Ми спілкувалися в месенджерах, по відеозв'язку, і таким чином працювали над нашими треками. Звісно, спілкування в мережі не передає все те, що ти можеш донести вживу, але ми впоралися.

"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті": Дует Tvorchi презентував альбом Road (фото 4)
Гурт Tvorchi 

Яка пісня з нового альбому має для вас найбільше значення та є улюбленою?

Андрій: Якщо чесно, дуже складно вибрати якусь одну пісню. Особисто я кайфую абсолютно від кожного треку альбому — інакше ми б їх допрацьовували до ідеального звучання. Кожна наша робота натхнена певними моментами життя, які є для нас значними. Наприклад, трек Alive змушує мене відчувати себе живим — від цього і назва.

“Іди сюда” — це любов із першого погляду, коли ти боїшся наважитися на перший крок. “Мила, це назавжди, ти забрала моє небо” — ти по вуха закоханий і хочеш, аби це продовжувалося вічно.

Або Dance on the beat — під нього хочеться просто відірватися на повну та дозволити своєму тілу робити різні рухи під музику. До речі, саме цей трек у мене зараз на репіті.

Джеффрі: Процес створення альбому — це перш за все дуже багато вкладеної енергії, сил і натхнення. Неможливо виділити один трек, адже кожен із них пов’язаний з нашим життям, думками та переживаннями. Усі пісні розкривають особисті моменти, які траплялися з нами й які ми залишили у своїй пам’яті назавжди.

"Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті": Дует Tvorchi презентував альбом Road (фото 5)
Гурт Tvorchi

Наш альбом потрібно слухати повністю, від початку і до кінця, бо це одна історія. Можна сказати, що ми писали його, надихнувшись самим життям. Зараз усі живуть цілями, у соцмережах пропагується “успішний успіх”. Люди досягають, досягають, забуваючи про сам шлях, про свою дорогу щодня.

Хотілося б, щоб кожен, хто буде слухати наш альбом, зупинився в моменті та віддався йому, нікуди не поспішаючи.

Дивіться також: 

"Місто весни": Гурти "Океан Ельзи" та "Один в каное" випустили пісню про Львів.

В Одесі виступить британський віолончеліст і композитор Пітер Грегсон.

Больше