Поиск

Одеська Академія класичної музики запрошує українських скрипалів на майстер-класи Захара Брона

Одеська Академія класичної музики запрошує українських скрипалів на майстер-класи Захара Брона

Дедлайн прийому заявок — 15 вересня 2021 року

Текст: Buro 24/7

Діяльність проєкту направлена на створення майбутньої музичної еліти України

Одеська Академія класичної музики оголосила прийом заявок на майстер-класи всесвітньо відомого скрипаля Захара Брона, які відбудуться у жовтні 2021 року.

До участі запрошуються талановиті українські скрипалі віком від 13 до 25 років. За результатами попереднього відбору буде обрано 10 юних музикантів, які матимуть унікальну нагоду навчатись у легендарного викладача. Кожен з активних учасників ОСМА 2021 отримає три уроки із професором Захаром Броном.

Одеська Академія класичної музики запрошує українських скрипалів на майстер-класи Захара Брона (фото 1)

Заявки приймаються до 15 вересня 2021 року.

Захар Брон  віртуозний скрипаль, лауреат найпрестижніших у світі конкурсів, серед яких конкурс імені королеви Єлизавети у Брюсселі та конкурс імені Г. Венявського у Познані.

Музикант здобув популярність, коли закінчив навчання у Московській консерваторії і переїхав у далекий Сибір. Подалі від політичних подій у столиці, він створив нову світову скрипкову еліту. Через його "тиху революцію" у Сибірі Брон виростив яскраві таланти, що сьогодні грають на всіх найвідоміших сценах світу. Вадим Репін, Максим Венгеров та Наталія Прищепенко  лише деякі із взірцевих студентів того періоду викладання професора.

Після того як Брон отримав міжнародне визнання, він почав викладати за межами Росії — у Німеччині, Іспанії, Швейцарії та Японії. З цього періоду можна виділити такі таланти, як Хлоя Хенсліп, Деніел Хоуп, Дайшин Кашімото та Девід Гаретт. У 2010 році професор Захар Брон заснував у Швейцарії свою власну школу для музично обдарованих дітей.

Одеська Академія класичної музики запрошує українських скрипалів на майстер-класи Захара Брона (фото 2)

Одеська Академія класичної музики  новаторський благодійний культурно-освітній проєкт, діяльність якого направлена на створення майбутньої музичної еліти України. Засновники й куратори академії  Максим і Віоріка Дедікови, музиканти та керівники благодійного фонду Animato.

Головна місія проєкту  надання обдарованим дітям можливості брати участь у майстер-класах від кращих виконавців класичної музики та видатних педагогів з усього світу. Учні академії  талановиті скрипалі та віолончелісти з різних куточків України.

Серед найближчих подій академії  майстер-класи німецького скрипаля Кирила Трусова, які пройдуть 2-4 липня, а також колумбійського віолончеліста Сантьяго Каньона Валенсії  28-30 липня.

Одеська Академія класичної музики запрошує українських скрипалів на майстер-класи Захара Брона (фото 3)

Дізнатися більше про Одеську Академію класичної музики та подати заявку на майстер-класи можна на офіційному сайті проєкту.

 

Дивіться також: Танго, магія Тоскани та фестиваль Odessa Classics: Інтерв'ю зі скрипалем Майклом Гуттманом.