Поиск

Classic Picnic: У Києві, в парку Шевченка, відбудеться концерт оперної музики

Classic Picnic: У Києві, в парку Шевченка, відбудеться концерт оперної музики

Вхід вільний

Текст: Buro 24/7

Концерт познайомить слухачів із різними музичними епохами та вокальними техніками

30 липня, о 19:00, у київському парку Тараса Шевченка пройде другий концерт Classic Picnic із серії спецпроєкту “Опера в місті”, започаткованого БФ “Відкрита музика міста”. Він познайомить слухачів із різними музичними епохами та вокальними техніками і допоможе пізнати оперне мистецтво у всьому його різноманітті.

На концерті звучатимуть арії з опер, романси та пісні у виконанні молодих українських вокалістів, чиї імена вже відомі далеко за межами України. Метою проєкту є зробити класичну музику близькою та цікавою для кожного. Зокрема, публіка зможе дізнатися більше про учасників концерту під час відкритого public talk та особистого спілкування з виконавцями.

“Опера в місті” дає можливість насолоджуватися класичною музикою поза звичними стінами концертних залів та театрів, зосередитися на власних емоціях, спілкуватися та відчувати атмосферу єдності глядачів, налаштованих на сприйняття та пізнання”, — коментує засновниця фонду Марія Дідковська.

Традиція оперних open air існує вже багато років у Відні, Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Цюриху і збирає на музичних подіях сотні й тисячі досвідчених та нових поціновувачів опери.

Виконавці, які дадуть концерт у парку Шевченка: Анастасія Поважна (сопрано), Роман Перевертун (баритон), Олександра Д‘яченко (мецо-сопрано), Ігор Поважний (тенор), Юлія Погребняк (сопрано).

У програмі прозвучать арії з опер та камерні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Шарля Гуно, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського, Гюстава Шарпантьє, Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Джоаккіно Россіні, Жака Оффенбаха та Ріхарда Вагнера.

Вхід на подію вільний.

Classic Picnic: У Києві, в парку Шевченка, відбудеться концерт оперної музики (фото 1)

Дізнайтеся більше про спецпроєкт “Опера в місті” за посиланням.

Дивіться також: "Початок подорожі": Tvorchi презентували відеокліп на сингл Falling.