Поиск

Ретрофутуризм і паралельні світи: Дивіться кліп на сингл дуету Tvorchi

Ретрофутуризм і паралельні світи: Дивіться кліп на сингл дуету Tvorchi

"Віч-на-віч"

Текст: Buro 24/7

Історія героя на зламі двох світів: реального та віртуального

Дует Tvorchi презентував кліп на свій танцювальний сингл "Віч-на-віч", в якому поєднані ретростиль 1980-х та футуризм, а також реальний та віртуальний світи.

У новому відеокліпі Tvorchi експериментують із технологіями та продовжують розвивати соціальну тему самоідентифікації за допомогою голограм, VR та зйомок із дронами. Образ ретро 1980-х — стиль, який був заявлений раніше на обкладинці треку "Віч-на-віч".

"Віч-на-віч"  це історія одного героя на зламі двох світів: реального та віртуального. Сюжет розкриває історію героя (Джеффрі), що, залишившись віч-на-віч із собою, поринає у віртуальну реальність за допомогою музичного провідника (Андрія) та VR-окулярів.

Ретрофутуризм і паралельні світи: Дивіться кліп на сингл дуету Tvorchi (фото 1)

У паралельному світі герой зустрічає особливу дівчину, та йому залишається з'ясувати: вона справжня чи це лише голографічна метафора у його свідомості.

"Тільки наодинці з собою ми можемо відповісти відверто, чого нам насправді хочеться. Завдяки VR-окулярам ми показали, що можна зрозуміти свої бажання, заглянувши в себе, в наш особистий світ. Але в той же час ми даємо зрозуміти, що тільки в реальному житті ми можемо втілювати бажання по-справжньому, відчувати і переживати всі емоції",  розповіли Tvorchi.

 

Дивіться також: "Це абсолютно антиютубне відео": Alina Pash презентувала кліп одразу до двох треків.

 

Больше