Поиск

В Україні заборонять російську музику в ефірах та збільшать квоти українськомовних пісень

В Україні заборонять російську музику в ефірах та збільшать квоти українськомовних пісень

До припинення агресії з боку рф

Текст: Buro 24/7

Обмеження стосуватимуться радіо, ТБ, навчальних та культурних закладів

Верховна Рада України хоче заборонити російську музику в теле- та радіоефірах, а частку української, навпаки, збільшити до 50%. Намір закріплено в законопроєкті №7273 “Про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресора”.

“Ми вже переконались остаточно, що російські фільми та музика несуть отруйні програми поведінки, цінності та садистські меседжі. По-іншому не можна пояснити поведінку недолюдків-окупантів, які виросли під впливом цієї культури та влаштували звірські розстріли мирних громадян та мародерства в наших містах”, — йдеться в пояснювальній записці до документа, що вже зареєстрували у Верховній Раді.

Заборона на всі аудіовізуальні твори громадян та резидентів держави-агресорки діятиме до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку РФ. Обмеження стосуватиметься як теле- та радіоефірів, так і будь-якого відтворення музичних композицій у навчальних та розважальних закладах, закладах культури та відпочинку, готельного та ресторанного бізнесу, кінотеатрах та громадському транспорті.

Читайте також:

Google у росії підкорилися цензурі: заборонили називати війну в Україні війною.

В Україні легалізували криптовалюти. Що змінюється?