Поиск

В Малині у смокінгах та на ретромобілі: Дивіться перший кліп українського гурту Sibirian Ambassador

В Малині у смокінгах та на ретромобілі: Дивіться перший кліп українського гурту Sibirian Ambassador

Пісня True World

Текст: Buro 24/7


Відеокліп був знятий на батьківщині музикантів

3 квітня 2021 року київський рок-гурт Sibirian Ambassador випустив свій перший офіційний відеокліп на пісню True World.

Гурт, який був заснований у 2009 році, в лютому 2021 презентував дебютну платівку "Вперед на ход", до якої увійшло 12 пісень. Музиканти називають себе поціновувачами гаражного року 1960-70-х років, яким близька незалежна українська музика та культура андерграунду. В теперішньому складі група грає з 2016 року. Зараз Sibirian Ambassador  це Євген (барабани), Володя Пилісос (гітара, вокал), Роман Тамада (бас-гітара) і Владислав Ткач (гітара, вокал).

Пісня True World була написана багато років тому. "Ми вирішили повернутися у рідне місто, щоб проїхатися знайомими вулицями зі своїми музичними інструментами, показати всю красу української зими, красу буденності життя", — розповідають музиканти.

В Малині у смокінгах та на ретромобілі: Дивіться перший кліп українського гурту Sibirian Ambassador (фото 1)
В Малині у смокінгах та на ретромобілі: Дивіться перший кліп українського гурту Sibirian Ambassador (фото 2)

Зйомки відбувалися в Малині на Житомирщині, звідки хлопці родом. Режисером кліпу виступив Максим Делієргієв, якому належить і сама ідея кліпу. "Це місто заклало фундамент творчості гурту, допомогло знайти себе. Це те, що буде з ними назавжди, те, що чутно в їхніх текстах та музиці",  каже Максим.

Для артистичної реалізації кліпу команда залучила ретро-автомобілі, а стилістка Аліса Любомська модернізувала унікальною вишивкою одяг виконавців, який був знайдений на секонд-хенді. Робота вийшла доволі документальною, так як у зйомках брали участь друзі та знайомі музикантів, а також звичайні мешканці Малина, які дізналися про зйомки кліпу через Фейсбук та вирішили приєднатися.

Дивіться також: Знайомтесь: Український гурт Sibirian Ambassador та їхній психоделічний рок-альбом "Вперед на ход".

Больше