Поиск

Українські музиканти випустили збірку треків, що нагадують про російсько-українську війну

Українські музиканти випустили збірку треків, що нагадують про російсько-українську війну

"Звуки виживання з українського андеграунду"

Текст: Buro 24/7

Mavka, Dubmasta, King Imagine, Black Subbass та інші

SKP Records випустили збірку з 15 треків, записаних під час війни, від українських андеграундних музикантів. В проєкті взяли участь такі артисті, як Mavka, Dubmasta, King Imagine, Black Subbass та інші.

Компіляція “Звуки виживання з українського андеграунду” хоче надати видимості музикантам в Україні, які попри воєнний стан не перестають творити. Так, наприклад, співак та музикант гурту Foa Hoka Дмитро Куровський написав, що сидить у підвалі у Чернігові, в темряві, при постійних авіаударах по місту, біля його студії вибухнула ракета, але обладнання вціліло, тож йому вдалося надіслати матеріал і фотографії.

“Бути андеграундним артистом в Україні ніколи не було легким шляхом. Ця війна є нападом не лише на їхнє життя, а й на їхнє пристрасне існування як музикантів”, — йдеться на сайті проєкту. Ініціатори проєкту закликають небайдужих пожертвувати кошти на гуманітарну допомогу людям в Україні. Усі гроші від продажу на бендкемпі надходять безпосередньо колективу SKP Records, щоб підтримати артистів та їхні родини.

Дивіться також:

У Франції пройшов концерт на підтримку України за участю Барбари Праві й Карли Бруні.

Monatik заспівав про події в Україні на онлайн-концерті на підтримку українських лікарів.