Поиск

4 сценарії майбутнього, або Про що буде воркшоп трендфокастера Сюзанни Скалска

4 сценарії майбутнього, або Про що буде воркшоп трендфокастера Сюзанни Скалска

29 липня 2021 року

Текст: Buro 24/7

Від трендів до FutureS Thinking та прототипування

29 липня 2021 року в Києві відбудеться воркшоп Prototyping 2040 трендфокастера з Нідерландів Сюзанни Скалска про тренди як інструмент змін.

Тренданалітик є однією з авторок методики FutureS Thinking, згідно з якою існує не одне майбутнє, а багато.

4 сценарії майбутнього, або Про що буде воркшоп трендфокастера Сюзанни Скалска (фото 1)

В рамках воркшопу Сюзанна Скалска розповість про те, як потрібно використовувати тренди, і навчить робити їхній ґрунтовний аналіз. Дослідниця розкриє тему на прикладах із різних сфер життя  від нових продуктів і послуг до нового функціонала, проаналізує, що відбувається і де вже зафіксовано зміни в галузі фінансів, технологій, медицини, енергетики, автомобільній галузі, а також в освіті, культурі, спорті, ЗМІ.

Сюзанна Скалска веде слухачів шляхом аналізу трендів, даючи прості рішення, які дозволять розширити розуміння самих трендів та перенести їх у світ мінливих очікувань клієнтів. Завдяки воркшопу і розумінню трендів учасники навчаться генерувати нові продукти й послуги, нові моделі, нові канали і створювати нові галузі.

4 сценарії майбутнього, або Про що буде воркшоп трендфокастера Сюзанни Скалска (фото 2)
Тренданалітик Сюзанна Скалска

На думку трендфокастера, тренди  це зміни, які спостерігаються в широкому масштабі і мають свою причину й наслідок та з часом набувають інших форм, розширюються, отримують нову модифікацію.

"Тенденції не мають місце десь, вони є в нас, у нашому виборі, рішеннях та їхніх наслідках. Джерелом тенденцій є наша свідомість, повсякденне життя, а не якесь невиразне, фантастичне майбутнє. Тенденції  це результат того, що відбувається, серед іншого, у світі політики (політичний вибір), в економіці (кризи чи процвітання), соціумі (міграція людей із сільської місцевості до міст, біженців, старіючих товариств). Тенденції також шукають відповіді на проблеми світу, у якому ми живемо: зміни клімату, поводження з відходами, відповідальний бізнес, сталий розвиток, нові технології та їхній вплив на наше життя",  коментує Сюзанна Скалска.

4 сценарії майбутнього, або Про що буде воркшоп трендфокастера Сюзанни Скалска (фото 3)
Трендфокастер Сюзанна Скалска

FutureS Thinking практичний бізнес-інструмент, щоб почати з трендів як з інструментів, які стимулюють мислення, трансформувати їх у нову цінність для клієнта, а потім повернутися до компанії й розробити програму практичних дій  Prototyping.

Погляд у більш віддалене майбутнє Prototyping 2040 дозволяє підготуватися до різних його варіантів. Таким чином, FutureS Thinking та Prototyping стають передумовою переходу від окремого проєкту до трансформації бізнесу в напрямку постійного пошуку інновацій, вписаного в культуру компанії. Це створює основи для побудови компанії майбутнього, яка буде постійно відповідати на його виклики.

Воркшоп Сюзанни Скалска пройде 29 липня 2021 у Києві, в Academy DTEK. Дізнайтеся більше про подію за посиланням

 

Дивіться також: "Кожна жінка — бос". Маша Єфросініна, Алла Костромічова і Маргарита Мурадова розмірковують про самореалізацію та лідерство.