Поиск

Будяк, ялівець, артишоки: Погляньте на колекцію прикрас Lake Studio

Будяк, ялівець, артишоки: Погляньте на колекцію прикрас Lake Studio

The Seeds

Текст: Buro 24/7

В об'єктиві Ксенії Каргіної

Український бренд Lake Studio продовжує розширювати лінійку прикрас та презентує колекцію The Seeds. Вона створена в колаборації з сучасною британською художницею Ксенією Бусаловою, яка спеціалізується на роботі з порцеляною.

При створенні прикрас використали справжні квіти і рослини. Будяк і ялівець, зібрані в лондонських парках, стали основою майбутніх арт-об'єктів: брошок, сережок і кольє.

Будяк, ялівець, артишоки: Погляньте на колекцію прикрас Lake Studio (фото 1)
Будяк, ялівець, артишоки: Погляньте на колекцію прикрас Lake Studio (фото 2)

"Ми обирали рослини, які нам сподобалися, покривали рідкою порцеляною, глазур'ю з кольоровим пігментом і перламутром, а потім запікали в промислових печах. Від високих температур сама рослина згорає, утворюючи порожній простір усередині виробу. Завдяки цьому прикраси виходять масивними і яскравими, але при цьому дуже легкими", — розповідають Ксенія та Анастасія, засновниці Lake Studio. Вироби прикрашені мазками золота, а в якості фурнітури використані шовкові шнурки і позолочена латунь.

Будяк, ялівець, артишоки: Погляньте на колекцію прикрас Lake Studio (фото 3)

Ще один прийом, використаний в колекції, — порцеляна, яка імітує натуральні перли. Прикраси представлені в білому і чорному кольорах із вкрапленнями інших відтінків.

Характерні для бренду артишоки також з'явились в якості ювелірних виробів. Оскільки розміри квітки не дозволяють створити функціональні прикраси з реальних рослин, порцелянові артишоки вироблені руками у зменшеній версії.

Будяк, ялівець, артишоки: Погляньте на колекцію прикрас Lake Studio (фото 4)

У лінійці прикрас The Seeds представлені сережки, брошки, кільця, прикраси для волосся і намиста. Багато предметів, наприклад кольє, — трансформери: їх можна носити різним чином, в тому числі і як пояс.

Смотрите также:  Lake Studio присвятили колекцію піклуванню про себе.