Поиск

Дивіться, як Іван Дорн стрибає на дивані посеред Пішохідного мосту в кампанії Puma

Дивіться, як Іван Дорн стрибає на дивані посеред Пішохідного мосту в кампанії Puma

Креативна колаборація

Текст: Buro 24/7

Музикант став обличчям спортивного бренду

Бренди Puma та KidSuper представили першу спільну колекцію. Її обличчям став музикант Іван Дорн. Вибір не випадковий: колекція поєднує силу спорту й енергію мистецтва, й артист втілює їх як ніхто інший.

“У нас не було сумнівів щодо того, хто стане обличчям колекції. Іван Дорн готовий до будь-яких нестандартних рішень. Стрибати на дивані посеред Пішохідного мосту в розпал спекотного дня — ви уявляєте когось, хто зробив би це краще, ніж Іван?” — кажуть представники бренду.

Дивіться, як Іван Дорн стрибає на дивані посеред Пішохідного мосту в кампанії Puma (фото 1)

Фотосесію з артистом влаштували у людних автентичних місцях Києва: на Бессарабському ринку, шкільному футбольному полі та мосту, що веде на Труханів острів.

Дивіться, як Іван Дорн стрибає на дивані посеред Пішохідного мосту в кампанії Puma (фото 2)

Над колекцією Puma працювали з Колмом Ділейном, засновником бренду KidSuper та колишнім футболістом. Він розпочав свою кар’єру в п’ятнадцять років, створюючи та продаючи різнокольорові футболки у гаражі батька. Після спорту пішов у мистецтво, і зараз Колм — дизайнер, режисер та художник.

У колекцію ввійшли спортивні костюми, футболки, худі та взуття. Кросівки втілюють ретромотиви й елементи футбольних бутсів. Дизайнери захопилися асиметрією, застосували вишивку та інші декоративні прийоми.

Серед кольорів переважають пастельні відтінки, доповнені яскравими малюнками.

Дивіться, як Іван Дорн стрибає на дивані посеред Пішохідного мосту в кампанії Puma (фото 3)

За словами Puma, колекція створена для тих, хто береже в собі дитину і не боїться бути оригінальним. Вона вже доступна у продажу на ua.puma.com та у фірмових магазинах PUMA Select.

Читайте також: Дивіться: Надя Дорофєєва знялась в кампейні Puma.