Поиск

Fashion Film Festival покажуть фільм про Жан-Поля Готьє. Запрошені всі!

Fashion Film Festival покажуть фільм про Жан-Поля Готьє. Запрошені всі!

Фестиваль пройде онлайн

Текст: Buro 24/7

Лекції, воркшопи та показ фільмів

Київський фестиваль Fashion Film Festival пройде з 10 червня по 3 вересня. В рамках фестивалю в Україні вперше покажуть повнометражний документальний фільм "Жан-Поль Готьє, з любов'ю". У фільмі дизайнер розповідає про своє становлення як особистості та розвиток свого бренду за лаштунками Fashion Freak Show автобіографічного мюзиклу, який Готьє поставив перед тим, як піти з модної індустрії 10 років тому.

У програмі фестивалю  навчальна, практична та конкурсна частини. Навчальна програма включатиме відеолекторій та покази найкращих робіт міжнародних фестивалів. Українські режисери та професіонали модної індустрії розкажуть про те, як зняти якісний фешн-фільм, знайти свій стиль та організувати процес зйомки.

У практичну програму увійдуть дві події: воркшоп Shot On The Spot та творча резиденція "Невидима fashion-реальність". Конкурсна програма включатиме показ шорт-листа фіналістів FFFK-2020. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 1 липня на сайті фестивалю. Переможців назвуть 3 вересня.

Фестиваль пройде на каналах Ukrainian Fashion Week на YouTube та Vimeo. Доступ до всіх подій вільний і безкоштовний.

Fashion Film Festival покажуть фільм про Жан-Поля Готьє. Запрошені всі! (фото 1)

Смотрите также: Все, что нужно знать о моде: 33 фэшн-фильма 2010-х, которые стоит посмотреть.