Поиск

Український бренд Хоменко присвятив зйомку новому світу

Український бренд Хоменко присвятив зйомку новому світу

На порозі змін

Текст: Buro 24/7

Нові норми проти старих правил

Український бренд Хоменко представив зйомку, присвячену новому світу, на порозі якого ми стоїмо: коли встановлені суспільством правила вже не діють, а стосунки між людьми нагадують первісні.

Український бренд Хоменко присвятив зйомку новому світу (фото 1)

Герої зйомки живуть на території закинутого комплексу, за межами якого вже нічого немає. Вони не виходять назовні, а вимушена ізоляція стала для них не лише випробуванням, а й каталізатором великих змін у їхньому маленькому суспільстві.

Нестача особистого простору відображається в кожному русі героїв, але неминучість тісного спілкування встановила між ними непорушний емоційний зв'язок. Їхні глибокі невербальні стосунки близькі до первісних.

Український бренд Хоменко присвятив зйомку новому світу (фото 2)

"Дотиснувши історію до абсурду, ми вигадуємо, як уповільнитися, віднайти щирість, вміння пристосовуватись та існувати в умовах можливого найближчого майбутнього вже сьогодні",  пояснює BURO стилістка Анастасія Замула.

На створення історії команду надихнула естетика і концепція бренду Хоменко, який пропагує гендерну флюїдність і ресайклінг. Героями стали не професійні моделі, а молодь з Івано-Франківська, де проходила зйомка.

XOMEHKO from Kris Voitkiv on Vimeo.

Фотограф/режисер: Kris Voitkiv
Стиліст: Ana Zamula
Сет-дизайнер: Mariia Rusinkevich
Асистент стиліста: Jasia Syluma
Асистент фотографа: Sofia Tuhai
Моделі: Sasha Rozhnov, Andrii Panibratets, Nina Kharo, Nastia Kutsil

Смотрите также: Авторы кампаний Prada сделали съемку для выпускников Антверпенской академии.